Alle producten
CAS 24295-03-2 Food Grade Spice 2-Acetylthiazole Met 99% zuiverheid om een hartige, geroosterde en notenachtige geur te verbeteren
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | 65.5°C |
| Kookpunt: | 89-91 °C/12 mmHg (licht.) |
99% Zuiverheid 3-Mercapto-2-Methylpenta-1-Ol Smaakstof CAS 227456-27-1 Versterkt Tropische Fruitaroma's
| pKa: | 10,50 ± 0,10 (voorspeld) |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
CAS 19872-52-7 99% Reinheid Helder Liquid 4-Mercapto-4-Methylpentan-2-One waardoor authentieke tropische en bessen smaken ontstaan
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 174℃ |
| Dikte: | 0,961 |
Hoge zuiverheid 2,5-dimethylpyrazine met geroosterde notenaroma voor voedingsmiddelen CAS 123-32-0
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | 15°C |
| Kookpunt: | 155 °C (lit) |
2-acetylpyridine 99% zuiverheid met geroosterde geur voor het aromatiseren van levensmiddelen in gebak en zuivel
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | 8-10 °C |
| Kookpunt: | 188-189 °C (letterlijk) |
Hoge zuiverheid 99% 2,3-dimethylpyrazine met geroosterde notengeur voor Maillard-reactie-geuren
| Zuiverheid:: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | 11-13 °C |
| Kookpunt: | 156 °C (verlicht) |
2-(4-Methyl-1,3-Thiazol-5-Yl) Ethylacetaat Vloeibare chemische verbinding CAS 656-53-1 Draagt bij aan de profielen van geroosterde koffie
| Smeltpunt: | 112 °C |
|---|---|
| Kookpunt: | 117-118 °C6 mm Hg (lit.) |
| Dikte: | 1,147 g/ml bij 25 °C (lit.) |
CAS 227456-27-1 1-Pentanol,3-Mercapto-2-Methyl- aromatiseringsadditieven 99,4% Purine met geur van bokshout, bezem, kruisbes
| Zuiverheid: | 99.4% |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
CAS 65530-53-2 METHYL ((FURFURYLTHIO) PYRAZINE GAROM Intermediate enhancing Chemische koffie en kip smaak
| Dikte: | 1,171 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Brekingsindex: | n20/D 1.526(lit.) |
Voedselkwaliteit Hoge Zuiverheid Propyl Disulfide Aroma CAS 629-19-6 voor Industriële en Voedseltoepassingen
| Versmeltpunt: | -86 °C (verlicht) |
|---|---|
| Kookpunt: | 195-196 °C (letterlijk) |
| Dikte: | 0,96 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
