Alle producten
3-Mercapto-2-Methyl-1-Pentanol Vloeibare geur tussenprodukten CAS 227456-27-1
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
Zwavelrijke geur 3-mercapto-2-methyl-1-pentanol Geurbestanddeel CAS 227456-27-1 met
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
3-MERCAPTO-2-METHYLPENTAN-1-OL (RACEMIC) Geur intermediaat CAS 227456-27-1 met noten van bokshout, passievruchten en grapefruit in wijn
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
C6H14OS 3-Mercapto-2-Methylpenta-1-Ol Voor de Smaak- en Parfumindustrie Bouwsteen voor medicijn- of pesticidenkandidaten
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
Hoge zuiverheid 3-MERCAPTO-2-METHYLPENTANOL Chemisch tussenproduct CAS 227456-27-1 met uiengeruimte
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
1-Pentanol, 3-Mercapto-2-Methyl- Parfumeur Ingrediënt CAS 227456-27-1 met tropische, fruitige accenten
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
vloeibaar 4-Methylthiazol-5ylethanol CAS 137-00-8 als een structureel skelet voor antikanker- en antimicrobiële middelen
| Naam: | 5 (2-Hydroxyethyl) - 4 -4-methylthiazole |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
Hoge zuiverheid 5-THIAZOLEETHANOL,4-METHYL CAS 137-00-8 FEMA Farmaceutisch middel
| Naam: | 5 (2-Hydroxyethyl) - 4 -4-methylthiazole |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
CAS 40789-98-8 3-Mercapto-2-butanoon Voedingsadditief voor de voedingsmiddelenindustrie
| Kookpunt: | 48-49 °C/15 mmHg (verlicht) |
|---|---|
| Dikte: | 1,035 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| formulier: | Duidelijke vloeistof |
CAS 15679-13-7 2-Isopropyl-4-Methyl Thiazole 99% Zuiverheid Smaak- en Geurchemicaal Creëert Authentieke Tomatensmaak
| IUPAC-Naam: | 2-Isopropyl-4-methyl-1,3-thiazool |
|---|---|
| Chemische formule: | C₇H₁₁NS |
| CAS-nummer: | 15679-13-7 |
