Alle producten
99% zuiverheid Methyl 3-Methylthiopropionaat CAS 13532-18-8 C5H10O2S FEMA goedgekeurde smaakmiddel voor de formulering van vlees-, soep- en fruit-gebaseerde voedselessensen
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Productnaam:: | Methyl-3-methylthiopropionaat |
| Synoniemen:: | METHYL BETA-METHIOPROPIONAAT;METHYL BETA-METHYLMERCAPTO PROPIONAAT;METHYL-BETA-METHYLTHIOPROPIONAAT; |
Zwavelrijke geur 3-mercapto-2-methyl-1-pentanol Geurbestanddeel CAS 227456-27-1 met
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
3-MERCAPTO-2-METHYLPENTAN-1-OL (RACEMIC) Geur intermediaat CAS 227456-27-1 met noten van bokshout, passievruchten en grapefruit in wijn
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
C6H14OS 3-Mercapto-2-Methylpenta-1-Ol Voor de Smaak- en Parfumindustrie Bouwsteen voor medicijn- of pesticidenkandidaten
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
Hoge zuiverheid 3-MERCAPTO-2-METHYLPENTANOL Chemisch tussenproduct CAS 227456-27-1 met uiengeruimte
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
1-Pentanol, 3-Mercapto-2-Methyl- Parfumeur Ingrediënt CAS 227456-27-1 met tropische, fruitige accenten
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
Geuren 2-Methyl-3 ((or5) -Methylthiopyrazine CAS 67952-65-2 FEMA 3208 voor smaakverbetering
| Dikte: | 1,145 g/ml bij 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3208 |
| Brekingsindex: | n20/D 1.583(lit.) |
vloeibaar 4-Methylthiazol-5ylethanol CAS 137-00-8 als een structureel skelet voor antikanker- en antimicrobiële middelen
| Naam: | 5 (2-Hydroxyethyl) - 4 -4-methylthiazole |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
Hoge zuiverheid 5-THIAZOLEETHANOL,4-METHYL CAS 137-00-8 FEMA Farmaceutisch middel
| Naam: | 5 (2-Hydroxyethyl) - 4 -4-methylthiazole |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
vloeistof 2-Methyl-3(Of5)-Methylthiopyrazine CAS 67952-65-2 Hartige smaakversterker met karakteristieke tonen van geroosterde noten, pinda's, popcorn en vleesachtige of bouillonachtige (korst van brood) aroma's
| Dikte: | 1,145 g/ml bij 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3208 |
| Brekingsindex: | n20/D 1.583(lit.) |
