Alle producten
Hoge Kwaliteit Furfuryl Thioacetaat CAS 13678-68-7 FEMA 3162 Goedgekeurd Smaak Intermediate met Barbecue Smaak en Koffie Geur
| EINECS Aantal: | 237-173-9 |
|---|---|
| Kookpunt: | 90-92 °C/12 mmHg (letterlijk) |
| Dikte: | 1,171 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
Vloeistof 3-Mercapto-2-Methyltetrahydrofuran Organische verbinding CAS 57124-87-5 met geroosterd rundvlees, kip, vlezige, zwavelachtige, alliumachtige (ui/knoflook)
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 160-180 °C |
| Dikte: | 10,04 g/ml bij 25 °C (verlicht) |
2-Fenylethanethiol / 2-Fenylethylmercaptaan CAS 4410-99-5 Voor het verbeteren van de smaak in vlees en hartige smaken (rund, kip, varken) Geroosterde en gegrilde smaakprofielen Soepen, Bouillons en Kruiden
| Kookpunt: | 217-218 °C (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 1,032 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| FEMA: | 3894 |
Voedselkwaliteit 2-Methyltetrahydrofuran-3-thiol Compound Cas 57124-87-5 met authentieke geroosterde koffiesmaken Hartige smaken Notensmaken
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 160-180 °C |
| Dikte: | 10,04 g/ml bij 25 °C (verlicht) |
Phenethyl Mercaptan CAS 4410-99-5 met een geur als van schimmel om de smaak te verbeteren als 2-phenylethanethiol
| Kookpunt: | 217-218 °C (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 1,032 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| Brekingsindex: | n20/D 1.560(lit.) |
99% zuiverheid Furfuryl Mercaptan (2-Furylmethyl Mercaptan) voor koffie aroma versterker en vlezige smaak
| Dikte: | 1,132 g/ml bij 25 °C (lit.) |
|---|---|
| Smeltpunt: | 157,5°C |
| Kookpunt: | 155 °C (lit.) |
Hoge Zuiverheid 99% Furfurylmercaptaan voor Koffie en Hartige Vlees Smaakversterking CAS 98-02-2
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | 157,5°C |
| Kookpunt: | 155 °C (lit.) |
Vleesachtige geur Triisobutyldihydrodithiazine met 99% zuiverheid CAS 74595-94-1
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 385,2 ± 22,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,921 ± 0,06 g/cm3 (voorspeld) |
Carbohydrazide CHZ Ketelwater Deoxidizer Rubber Antioxidant en Metaalpassivator voor Industriële Toepassingen
| verschijning: | Wit kristallijn poeder of korte kolomvormige kristallen |
|---|---|
| Moleculair gewicht: | 90,09 g/mol |
| Smeltpunt: | 150–154 °C (ontleedt bij smelten) |
HEDP 1-Hydroxyethylideen-1,1-difosfonzuur met uitstekende corrosieremming, chloorstabiliteit en thermische stabiliteit voor industriële waterbehandeling
| Verpakking Details: | 25kg vezeltrommel |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
