Alle producten
Hoge Zuiverheid 2-Methylpyrazine Met Notige Geroosterde Aroma CAS 109-08-0 met Notige, geroosterde, graanachtige en lichtzoete
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | -29 °C (verlicht) |
| Kookpunt: | 135 °C/761 mmHg (licht.) |
Vloeistof 2-METHYL-3,5 OF 6-(FURFURYLTHIO)-PYRAZINE Heterocyclische verbindingen CAS 65530-53-2 Verbetering van de smaak van cacao en chocoladeproducten
| Dikte: | 1,171 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Brekingsindex: | n20/D 1.526(lit.) |
2-METHYL-3(5)(6)-FURFURYLTHIOPYRAZINE MIXTURE CAS 65530-53-2 Aroma-agenten Intermediate Contributors to grilled, barbecued and roasted profiles
| Dikte: | 1,171 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Brekingsindex: | n20/D 1.526(lit.) |
2-METHYL-3(5/6)(FURFURYLTHIO) PYRAZINE CAS 65530-53-2 Heterocyclische verbindingen C₁₀H₁₀N₂OS om de geroosterde toon in zowel natuurlijke als kunstmatige koffieformuleringen te verbeteren
| Dikte: | 1,171 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Brekingsindex: | n20/D 1.526(lit.) |
99% Zuiverheid 2-[(2-Furanylmethyl)Thio]-3-Methyl-Pyrazin CAS 65530-53-2 Voedingsaroma Additief Gebruikt in bouillons, soepen, sauzen en vleeskruiden.
| Dikte: | 1,171 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Brekingsindex: | n20/D 1.526(lit.) |
Hoge Zuiverheid METHYL(FURFURYLTHIO)PYRAZINE CAS 65530-53-2 Aroma Additief om het rookaroma in tabaksproducten te verrijken.
| Dikte: | 1,171 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Brekingsindex: | n20/D 1.526(lit.) |
Hoge zuiverheid 2-FURFURYLTHIO-3 ((5/6) -METHYL PYRAZINE CAS 65530-53-2 Aromaverbindingen
| Dikte: | 1,171 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Brekingsindex: | n20/D 1.526(lit.) |
CAS 40789-98-8 3-Mercapto-2-butanoon Voedingsadditief voor de voedingsmiddelenindustrie
| Kookpunt: | 48-49 °C/15 mmHg (verlicht) |
|---|---|
| Dikte: | 1,035 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| formulier: | Duidelijke vloeistof |
CAS 15679-13-7 2-Isopropyl-4-Methyl Thiazole 99% Zuiverheid Smaak- en Geurchemicaal Creëert Authentieke Tomatensmaak
| IUPAC-Naam: | 2-Isopropyl-4-methyl-1,3-thiazool |
|---|---|
| Chemische formule: | C₇H₁₁NS |
| CAS-nummer: | 15679-13-7 |
Vloeibare 4-Methyl-5-Thiazoleethanol Acetate CAS 656-53-1 goedgekeurd door FEMA Thiolverbinding die koffie, geroosterd vlees, popcorn aroma verbetert
| Smeltpunt: | 112 °C |
|---|---|
| Kookpunt: | 117-118 °C6 mm Hg (lit.) |
| Dikte: | 1,147 g/ml bij 25 °C (lit.) |
