Alle producten
990,7% zuiverheid Natriumferrocyanide Anti-cage-middel Lichte gele kristallen voor voedsel en industrieel gebruik
| CAS: | 13601-19-9 |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99.7% |
| Vocht: | 0,2% |
99% zuiverheid Ethyl 3-Methylthiopropionaat Voedsel smaakversterker CAS 13327-56-5 om Savory diepte toe te voegen aan vlees, uien en knoflook smaakstoffen
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 197 °C (lit.) |
| Dikte: | 1,032 g/ml bij 25 °C (lit.) |
C6H8OS 2-Methyl-3-Methylthiofuran Duidelijke vloeistof Cas 63012-97-5
| Kookpunt: | 132 °C (lit.) |
|---|---|
| Dikte: | 10,057 g/ml bij 25 °C (lit.) |
| FEMA: | 3949 |
CAS 28588-75-2 Organisch Bis(2-methyl-3-furyl)disulfide Vloeibare Sulfiden Aroma's Creëren Authentieke, Krachtige Rundvleesaroma's
| Kookpunt: | 280 °C |
|---|---|
| Dikte: | 1,211 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3259 |
Zwavelgeur 2-Mercapto-3-Butanol Voedingsadditief CAS 37887-04-0 met zwavel, geroosterde uien, knoflook, vlees
| Kookpunt: | 53 °C/10 mmHg (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 1,013 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| FEMA: | 3502 | 2-MERCAPTO-3-BUTANOL |
Synthetisch 2-Mercapto-3-butanol Verbinding CAS 37887-04-0 C4H10OS voor het Verlenen van Hartige, Vlezige, Geroosterde, Ui- of Knoflooktonen aan Voedsel
| Kookpunt: | 53 °C/10 mmHg (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 1,013 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| FEMA: | 3502 | 2-MERCAPTO-3-BUTANOL |
Verbrand type 1,6-hexanedithiol CAS 1194-43-1 smaak tussenproduct als smaakstof voor kip, rundvlees en gerechten
| Kookpunt: | 118-119 °C/15 mmHg (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 0,983 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| FEMA: | 3495 |
Organisch Diallyl Sulfide Bis(2-propenyl) Sulfide Vloeistof CAS 592-88-1 FEMA Goedgekeurd Aroma met een Scherpe, Hartige Knoflooknoot
| Smeltpunt: | -83 °C |
|---|---|
| Kookpunt: | 138 °C (lit.) |
| Dikte: | 0,887 g/ml bij 25 °C (lit.) |
3-Mercapto-2-Methyl-1-Pentanol Vloeibare geur tussenprodukten CAS 227456-27-1
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
