Alle producten
Geuren 2-Methyl-3 ((or5) -Methylthiopyrazine CAS 67952-65-2 FEMA 3208 voor smaakverbetering
| Dikte: | 1,145 g/ml bij 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3208 |
| Brekingsindex: | n20/D 1.583(lit.) |
vloeistof 2-Methyl-3(Of5)-Methylthiopyrazine CAS 67952-65-2 Hartige smaakversterker met karakteristieke tonen van geroosterde noten, pinda's, popcorn en vleesachtige of bouillonachtige (korst van brood) aroma's
| Dikte: | 1,145 g/ml bij 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3208 |
| Brekingsindex: | n20/D 1.583(lit.) |
Hoge Zuiverheid 2-Methylpyrazine Met Notige Geroosterde Aroma CAS 109-08-0 met Notige, geroosterde, graanachtige en lichtzoete
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | -29 °C (verlicht) |
| Kookpunt: | 135 °C/761 mmHg (licht.) |
Hoge zuiverheid 2,5-dimethylpyrazine met geroosterde notenaroma voor voedingsmiddelen CAS 123-32-0
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | 15°C |
| Kookpunt: | 155 °C (lit) |
2-acetylpyridine 99% zuiverheid met geroosterde geur voor het aromatiseren van levensmiddelen in gebak en zuivel
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | 8-10 °C |
| Kookpunt: | 188-189 °C (letterlijk) |
Hoge zuiverheid 99% 2,3-dimethylpyrazine met geroosterde notengeur voor Maillard-reactie-geuren
| Zuiverheid:: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | 11-13 °C |
| Kookpunt: | 156 °C (verlicht) |
Voedselkwaliteit Hoge Zuiverheid Propyl Disulfide Aroma CAS 629-19-6 voor Industriële en Voedseltoepassingen
| Versmeltpunt: | -86 °C (verlicht) |
|---|---|
| Kookpunt: | 195-196 °C (letterlijk) |
| Dikte: | 0,96 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
Witte 2-acetylpyrazine poeder CAS 22047-25-2 met noten, popcorn of vlezige geur
| Verpakking Details: | 1 kg/fles, 5-25 kg/trommel |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
1
