Alle producten
99,6% Zuiverheid 3-MERCAPTO-2-METHYLPENTAN-1-OL (RACE MISCH) Geuradditief met passievrucht, guave smaak grapefruit aroma
| Zuiverheid: | 99,6% |
|---|---|
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
| Bron: | synthetisch |
Hoge Zuiverheid 1,6-Hexaandimercaptaan met Verbrande Vlezige Geur voor Polymere Crosslinking en Smaaktoepassingen
| Kookpunt: | 118-119 °C/15 mmHg (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 0,983 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| FEMA: | 3495 |
Hoge kwaliteit trans,trans-2,4-Nonadienal met komkommer-meloenschil aroma en vette bloemengeur voor de smaak- en geurindustrie
| Dikte: | 0,862 g/ml bij 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3212 |
| Brekingsindex: | n20/D 1.5207(lit.) |
1,6-Dimercaptohexaan CAS 1194-43-1 als smaakstof voor kip-, rundvlees- en gerechtskruiden voor industriële chemicaliën
| Kookpunt: | 118-119 °C/15 mmHg (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 0,983 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| FEMA: | 3495 |
Biologisch afbreekbaar S,S-EDDS-Ethyleendiaminedisuccinaat voor milieuvriendelijke plantaardige voeding en mobilisatie van in water oplosbare micronutriënten
| verschijning: | Poeder |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| vrije zuurvorm: | C₁₀H₁₆N₂O₈ |
Hoge zuiverheid 1,6-HEXANEDITHI CAS 1194-43-1 FEMA 3495 Essence formules voor kip, rundvlees en gerechten Kruiden Aroma Intermediate voor smaak
| Kookpunt: | 118-119 °C/15 mmHg (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 0,983 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| FEMA: | 3495 |
Geur Intermediaat β-fenylethylmercaftan CAS 4410-99-5 als tussenproduct voor pesticiden, geneesmiddelen en kleurstoffen
| Kookpunt: | 217-218 °C (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 1,032 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| FEMA: | 3894 |
CAS 227456-27-1 Hoge Zuiverheid 3-Mercapto-2-Methyl-1-Pentanol met Vlees- en Bouillonaroma's Smaakstof Chemisch Tussenproduct
| Zuiverheid: | 99.7% |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
Fenethylmercaptaan FEMA 3894 smaakintermediair met sterke zwavelgeur voor voedsel smaakversterking
| Kookpunt: | 217-218 °C (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 1,032 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| FEMA: | 3894 |
99% Zuiverheid trans,trans-2,4-Nonadienal CAS 5910-87-2 met Vette Bloemige Geur voor Smaak Intermediate
| Dikte: | 0,862 g/ml bij 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3212 |
| Brekingsindex: | n20/D 1.5207(lit.) |
