Alle producten
HEDP 1-Hydroxyethylideen-1,1-difosfonzuur met uitstekende corrosieremming, chloorstabiliteit en thermische stabiliteit voor industriële waterbehandeling
| Verpakking Details: | 25kg vezeltrommel |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Polyacrylzuur CAS 9003-01-4 Microbiciden en spermiciden voor bescherming tegen HIV
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Kookpunt: | 116 °C |
| Dikte: | 1,2 g/ml bij 25 °C |
Efficiënt schaal- en corrosieremmer waterbehandelingschemisch middel met 100% schaalremming en 95% corrosieremming voor breed-spectrum effectiviteit
| formulier: | Vloeistof |
|---|---|
| Kleur: | geel |
| Dikte: | (20℃)g/cm³ |
Samengestelde schaal- en corrosieremmer waterbehandeling in koeltorens, ketels, omgekeerde osmose
| formulier: | Duidelijke vloeistof |
|---|---|
| Kleur: | Lichtbruin |
| Dikte: | 1.12-1.17 |
Antikalkmiddel Dispergeermiddel voor ijzeroxide tijdens de voorfilming van circulatieapparatuur voor water; antikalkmiddel en dispergeermiddel voor circulerend koelwater en waterinjectiesystemen in olievelden
| formulier: | Vloeistof |
|---|---|
| Kleur: | geel bruin |
| dichtheid (20℃)g/cm³: | 1,10 ~ 1,20 |
zacht water Corrosie- en schaalremmer waterbehandeling om metaalcorrosie te remmen en schaalvorming te voorkomen
| formulier: | Vloeistof |
|---|---|
| Kleur: | Helder licht of amberkleurig |
| dichtheid (20℃)g/cm³: | ≥1,28 g/cm³ |
Vloeibare omgekeerde osmose-schaalremmer met breed spectrum-efficiëntie en membraancompatibiliteit voor waterbehandeling
| formulier: | Vloeistof |
|---|---|
| Kleur: | duidelijk |
| dichtheid (20℃)g/cm³: | 1.02 |
Omgekeerde osmose kalkremmer voorkomt kalkvorming en beschermt omgekeerde osmose membraansystemen tegen minerale afzettingen en vervuiling waterbehandeling
| formulier: | Vloeistof |
|---|---|
| Kleur: | Duidelijke Amber |
| dichtheid (20℃)g/cm³: | 1.10 ± 0.05 |
N-hexylfosfonzuur (HPA) CAS 4721-24-8 Skalierremmer Corrosieremmer en oppervlakteactief middel voor waterbehandeling
| CAS: | 4721-24-8 |
|---|---|
| MF: | C6H15O3P |
| Productcategorieën: | organisch fosfonzuur |
Polyacrylzuur (PAA) CAS9003-01-4 Verdikkingsmiddel en Emulgerende Stabilisator voor Textiel, Papierfabricage en Cosmetica
| MF: | [C3H4O2] |
|---|---|
| CAS: | 9003-01-4 |
| Kookpunt: | 116 °C |
