Alle producten
Reinigingsmiddel door omgekeerde osmose RO-reinigingsmiddel met zure reinigingsmiddelen (lage pH) in poedervorm en vaste stoffen ≥95,0% voor waterbehandeling
| formulier: | Poeder |
|---|---|
| Kleur: | Licht wit |
| dichtheid (20℃)g/cm³: | 2.13 g/cm3 |
AA/AMPS-copolymer-schaalremmer en -dispersant voor industriële waterbehandeling met een hoge pH
| Verpakking Details: | 1kg;|25kg;|100kg |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
2-acrylamide-2-methylpropaansulfonzuur-acrylzuurcopolymeer (AA/AMPS) CAS 40623-75-4 Toepassingen in Olieveld Waterinjectiebehandeling, Ketelwaterbehandeling, Zeewaterontzilting, Waterbehandeling
| MF: | C10H17NO6S |
|---|---|
| CAS: | 40623-75-4 |
| formulier: | kleverige vloeistof |
Natrium Polyacrylaat (PAAS) Antikalkmiddel Dispergeermiddel en Superabsorberend Polymeer voor Waterbehandeling
| MF: | C3H4O2 |
|---|---|
| CAS: | 9003-04-7 |
| Dikte: | 1,32 g/ml bij 25 °C |
CAS: 24544-04-5 2,6-diisopropylaniline voor herbicide, acaricide, fungicide tussenproduct
| CAS: | 24544-04-5 |
|---|---|
| MF: | C12H19N |
| Smeltpunt: | -45 °C (verlicht) |
CAS: 24544-04-5 2,6-diisopropylaniline Belangrijkste tussenproduct voor de synthese van insecticiden Amitraz tussenproduct middelgrote
| CAS: | 24544-04-5 |
|---|---|
| MF: | C₁₂H₁₉N |
| Dampdruk: | <0> |
CAS: 24544-04-5 2,6-Diisopropylaniline voor tussenproduct voor synthetische harsen en kleurstoffen tussenproduct
| CAS: | 24544-04-5 |
|---|---|
| MF: | C12H19N |
| Dampdruk: | <0> |
Polyacrylzuur PAA CAS 9003-01-4 Anti-redepositiemiddel Dispersant Phosfaatvervanger
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Kookpunt: | 116 °C |
| Dikte: | 1,2 g/ml bij 25 °C |
Polyacrylzuur CAS 9003-01-4 effectief verdikkings-, suspendeer- en dispergeermiddel in waterbehandeling waterbehandeling
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Kookpunt: | 116 °C |
| Dikte: | 1,2 g/ml bij 25 °C |
Milieuvriendelijk, fosforvrij corrosie- en schaalremmer met een vaste stofgehalte van 32% voor waterbehandeling
| stevige inhoud: | 32% |
|---|---|
| formulier: | Vloeistof |
| Kleur: | donkerbruin of helder |
