Tüm ürünler
CAS 24295-03-2 Gıda Sınıfı Baharat 2-Asetiltiyazol %99 Saflıkta, lezzetli, kavrulmuş ve fındıksı aromayı artırmak için
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Erime Noktası: | 65.5°C |
| Ürün Kategorisi: | 89-91 °C/12 mmHg (lit.) |
%99 Saflıkta 3-Merkapto-2-Metilpenta-1-Ol Aroma Katkı Maddesi CAS 227456-27-1 Tropikal Meyve Aromalarını Güçlendirir
| pKa: | 10,50±0,10(Tahmini) |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 205,0±23,0 °C(Tahmini) |
| Yoğunluk: | 0,959±0,06 g/cm3(Tahmini) |
CAS 19872-52-7 %99 Saflık Berrak Sıvı 4-Merkapto-4-Metilpentan-2-On Otantik tropikal ve böğürtlen aromaları yaratma
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 174°C |
| Yoğunluk: | 0,961 |
Yüksek Saflıklı 2,5-Dimetil Pirazin, Gıda Aroması için Kızarmış Fındık Aroması CAS 123-32-0
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Erime Noktası: | 15°C |
| Ürün Kategorisi: | 155 °C (yanıyor) |
2-Asetilpiridin %99 Saflıkta, Fırınlanmış Ürünler ve Süt Ürünlerinde Gıda Aroması İçin Kavrulmuş Koku
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Erime Noktası: | 8-10°C |
| Ürün Kategorisi: | 188-189 °C (yanıyor) |
Yüksek saflık % 99 2,3-dimetilpirazin, Maillard reaksiyonu lezzetleri için kızarmış fındık kokusu
| Saflık:: | %99 |
|---|---|
| Erime Noktası: | 11-13 °C |
| Ürün Kategorisi: | 156 °C (yakıtlı) |
2-(4-Metil-1,3-Tiazol-5-Yl) Etil Asetat Sıvı Kimyasal Bileşik CAS 656-53-1 Kavurucu kahve profillerine katkıda bulunur
| Erime Noktası: | 112°C |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 117-118 °C6 mm Hg(yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,147 g/mL(yanıyor) |
CAS 227456-27-1 1-Pentanol,3-Mercapto-2-Metil- Aroma Katkı Maddeleri %99.4 Saflıkta, Şimşir, süpürge, bektaşi üzümü aromalı
| Saflık: | %99,4 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 205,0±23,0 °C(Tahmini) |
| Yoğunluk: | 0,959±0,06 g/cm3(Tahmini) |
CAS 65530-53-2 METİL(FURFURİLTİYO)PİRAZİN Kahve ve tavuk lezzetini güçlendiren Kimyasal Aroma Arttırıcı
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,171 g/mL (yanıyor) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Kırılma İndeksi: | n20/D 1,526(yanıyor) |
Gıda sınıfı yüksek saflıklı Propil Disülfid Aroması CAS 629-19-6 Endüstriyel ve gıda uygulamaları için
| kaynaştırma noktası: | -86 °C (yanıyor) |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 195-196 °C (yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 0,96 g/mL (yanıyor) |
