Alle producten
Carbohydrazide CHZ Ketelwater Deoxidizer Rubber Antioxidant en Metaalpassivator voor Industriële Toepassingen
| verschijning: | Wit kristallijn poeder of korte kolomvormige kristallen |
|---|---|
| Moleculair gewicht: | 90,09 g/mol |
| Smeltpunt: | 150–154 °C (ontleedt bij smelten) |
CAS: 24544-04-5 2,6-diisopropylaniline voor herbicide, acaricide, fungicide tussenproduct
| CAS: | 24544-04-5 |
|---|---|
| MF: | C12H19N |
| Smeltpunt: | -45 °C (verlicht) |
CAS: 24544-04-5 2,6-diisopropylaniline Belangrijkste tussenproduct voor de synthese van insecticiden Amitraz tussenproduct middelgrote
| CAS: | 24544-04-5 |
|---|---|
| MF: | C₁₂H₁₉N |
| Dampdruk: | <0> |
CAS: 24544-04-5 2,6-Diisopropylaniline voor tussenproduct voor synthetische harsen en kleurstoffen tussenproduct
| CAS: | 24544-04-5 |
|---|---|
| MF: | C12H19N |
| Dampdruk: | <0> |
CAS 497-18-7 CHZ koolhydrazide belangrijkste bouwsteen in de farmaceutische productie
| Verpakking Details: | 25KG trommel |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
CAS 497-18-7 Koolhydrazide CHZ Zuurstofverwerker en passiefmakend middel Wit poeder voor waterbehandeling in industriële ketels
| Verpakking Details: | 25KG trommel |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
CAS 55406-53-6 Iodopropynyl butylcarbamate IPBC-conserverend middel in shampoos en conditioners & zeep en lichaamswasmiddelen
| Verpakking Details: | 25kg vezeltrommel |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
CAS 55406-53-6 Iodopropynyl butylcarbamate IPBC-conserverend middel in cosmetische en persoonlijke verzorgingsmiddelen
| Verpakking Details: | 25kg vezeltrommel |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
2,2-Dibromo-2-nitro-ethanol ((DBNE) CAS:69094-18-4 Preserveringsmiddelen en bactericide en waterzuiveringsmiddelen
| Verpakking Details: | 25KG/Bag of 25KG plastic trommel |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
2-Methyl-4-isothiazoline-3-one (Methylisothiazolinone) - Breed spectrum antibacteriële middel voor corrosiepreventie en zeer oplosbaar in water
| Verpakking Details: | 25KG/Bag of 25KG plastic trommel |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
