همه محصولات
CAS 24295-03-2 ادویه غذایی 2-استیلتیازول با خلوص 99% برای تقویت عطر خوشطعم، برشته و آجیلی
| خلوص: | 99% |
|---|---|
| نقطه ذوب: | 65.5 درجه سانتی گراد |
| نقطه جوش: | 89-91 °C/12 mmHg |
99% خلوص 3-مرکاپتو-2-متیل پنتان-1-اول افزودنی طعمدهنده CAS 227456-27-1 تقویت کننده طعم میوههای استوایی
| pKa: | 0.10±10.50 (پیشبینی شده) |
|---|---|
| نقطه جوش: | 205.0±23.0 درجه سانتی گراد (پیش بینی شده) |
| تراکم: | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
CAS 19872-52-7 99٪ خلوص مایع شفاف 4-Mercapto-4-Methylpentan-2-One ایجاد طعم های واقعی گرمسیری و توت
| خلوص: | 99% |
|---|---|
| نقطه جوش: | 174 درجه سانتیگراد |
| تراکم: | 0.961 |
2-دی متیل پیرازین با طعم جوانه های سرخ شده برای طعم دهنده مواد غذایی CAS 123-32-0
| خلوص: | 99% |
|---|---|
| نقطه ذوب: | 15 درجه سانتی گراد |
| نقطه جوش: | 155 درجه سانتیگراد (لیتر) |
2-استیلپیریدین با خلوص 99% و بوی برشته برای طعمدهی در محصولات پخته شده و لبنی
| خلوص: | 99% |
|---|---|
| نقطه ذوب: | 8-10 درجه سانتی گراد |
| نقطه جوش: | 188-189 درجه سانتیگراد (لیتر) |
خالصیت بالا 99٪ 2,3-Dimethylpyrazine با بوی بادام زمینی سرخ شده برای طعم های واکنش Maillard
| خلوص:: | 99% |
|---|---|
| نقطه ذوب: | 11 تا 13 درجه سانتیگراد |
| نقطه جوش: | ۱۵۶ درجه سانتیگراد (شدید) |
2- ((4-متیل-1,3-تیازول-5-Yl) استیل استات ترکیب شیمیایی مایع CAS 656-53-1 به پروفایل های قهوه سرخ شده کمک می کند
| نقطه ذوب: | 112 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| نقطه جوش: | 117-118 درجه سانتی گراد 6 میلی متر جیوه (لیتر) |
| تراکم: | 1.147 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر) |
CAS 227456-27-1 1-پنتانول، 3-مرکاپتو-2-متیل- افزودنی طعمدهنده 99.4% خلوص با طعم شمشاد، جارو، انگور فرنگی
| خلوص: | 99.4٪ |
|---|---|
| نقطه جوش: | 205.0±23.0 درجه سانتی گراد (پیش بینی شده) |
| تراکم: | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
CAS 65530-53-2 متیل (فورفوریلتیو) پیرازین واسطه طعمدهنده، تقویتکننده طعم قهوه و مرغ
| تراکم: | 1.171 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| ضریب شکست: | n20/D 1.526 (lit.) |
درجه غذایی خلوص بالا پروپیل دیسولفید طعمدهنده CAS 629-19-6 برای کاربردهای صنعتی و غذایی
| نقطه جوش: | -86 درجه سانتیگراد (لیتر) |
|---|---|
| نقطه جوش: | 195-196 درجه سانتیگراد (لیتر) |
| تراکم: | 0.96 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر) |
