Wszystkie produkty
CAS 24295-03-2 Żywność Przyprawa 2-acetylothiazol Z 99% czystością, aby zwiększyć słodki, pieczony i orzechowy aromat
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 65,5°C |
| Temperatura wrzenia: | 89-91 °C/12 mmHg (lit.) |
99% Czystości 3-Merkapto-2-Metylopenta-1-Ol Dodatek do Smaku CAS 227456-27-1 Wzmacniający Smaki Owoców Tropikalnych
| pKa: | 10,50 ± 0,10 (przewidywana) |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
CAS 19872-52-7 99% Czystość Klarowny Płyn 4-Merkapto-4-Metylopentan-2-On tworzący autentyczne tropikalne i jagodowe smaki
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 174℃ |
| Gęstość: | 0,961 |
Wysokiej czystości 2,5-dimetylowa pirazyna z palonym aromatem orzechów do aromatyzacji żywności CAS 123-32-0
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 15°C |
| Temperatura wrzenia: | 155 ° C (świeci) |
2-Acetylpirydyna 99% czystości o prażonym zapachu do aromatyzowania żywności w wypiekach i produktach mlecznych
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 8-10°C |
| Temperatura wrzenia: | 188-189°C (lit.) |
Wysoka czystość 99% 2,3-dimetylopyrazyna z zapachem pieczonej orzechy do smakowych reakcji Maillarda
| Czystość:: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 11-13 °C |
| Temperatura wrzenia: | 156 °C (świetlone) |
2-(4-Metyl-1,3-Tiazol-5-ylo)Etylo Octan Ciecz Chemiczna Związek CAS 656-53-1 Przyczynia się do profilu palonej kawy
| Temperatura topnienia: | 112°C |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 117-118 °C6 mm Hg (lit.) |
| Gęstość: | 1,147 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
CAS 227456-27-1 1-Pentanol,3-Mercapto-2-Methyl- Dodatki aromatyczne 99,4% Puryt o smaku drewna boksowego, miotły, groszki
| Czystość: | 99,4% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
CAS 65530-53-2 METYLO(FURFUROTYLO)PIRAZYNA Pośrednik aromatyczny wzmacniający smak kawy i kurczaka
| Gęstość: | 1,171 g/ml w 25°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1,526(dosł.) |
Aromat wysokiej czystości propyldysulfidu CAS 629-19-6 do zastosowań przemysłowych i spożywczych
| Punkt łączenia: | -86°C (lit.) |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 195-196°C (lit.) |
| Gęstość: | 0,96 g/ml w 25°C (lit.) |
