Wszystkie produkty
Ester S-(2-furanylowy) kwasu etanotiowego o wysokiej czystości CAS 13678-68-7 Dodatki smakowe do wzbogacania kawy
| Numer EINECS: | 237-173-9 |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 90-92°C/12 mmHg (lit.) |
| Gęstość: | 1,171 g/ml w 25°C (lit.) |
CAS 13678-68-7 Wysokiej czystości C7H8O2S Furfurylhioacetate smak w przyprawach i przyprawach
| Numer EINECS: | 237-173-9 |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 90-92°C/12 mmHg (lit.) |
| Gęstość: | 1,171 g/ml w 25°C (lit.) |
Wysokiej czystości S-FURFURYL ACETOTHIOATE CAS 13678-68-7 FEMA Aromatów chemicznych w produktach mięsnych
| Numer EINECS: | 237-173-9 |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 90-92°C/12 mmHg (lit.) |
| Gęstość: | 1,171 g/ml w 25°C (lit.) |
CAS 2363-88-4 DEKA-2,4-DIENAL Dodatek do żywności o charakterystycznym tłustym i smażonym aromacie do aromatyzowania żywności
| Nazwa: | deka-2,4-dienal |
|---|---|
| CAS: | 2363-88-4 |
| Wygląd: | Olej od jasnożółtego do żółtego |
CAS 2363-88-4 C10H16O Trans,Trans-2,4-decadienal Aroma Chemiczne z aromatem tłuszczowym, smażonym i woskowym
| Gęstość: | 0,872 g/ml w 20°C (lit.) |
|---|---|
| Zapach: | w 1,00% w glikolu dipropylenowym. pomarańczowa słodka świeża cytrusowa tłusta zieleń |
| Typ zapachu: | tłuszczowy |
5 I 6-METYLQUINOXALINE CAS 13708-12-8 Aromatyczny środek chemiczny
| Temperatura wrzenia: | 120 °C/15 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 20-21°C (lit.) |
| Gęstość: | 1.125 g/ml w temperaturze 25 °C |
2,4-Decadienal CAS 2363-88-4 Aromat Średni do aromatyzacji żywności
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1.515 (oświetlony) |
|---|---|
| Temperatura zapłonu: | 214°F |
| Zapach: | w 1,00% w glikolu dipropylenowym. pomarańczowa słodka świeża cytrusowa tłusta zieleń |
Syntetyczny TRANS,TRANS-2,4-DEKADIENAL, związek pośredni aromatu, CSA 2363-88-4
| Gęstość: | 0,872 g/ml w 20°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3135 |
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1.515 (oświetlony) |
Wzmacniacz smaku 2,4-dekadienal CAS 2363-88-4 z tłustym i smażonym aromatem
| Gęstość: | 0,872 g/ml w 20°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3135 |
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1.515 (oświetlony) |
Bladożółty do żółtego oleju 2E,4E-DEKADIENAL Substancje zapachowe CSA 2363-88-4
| Gęstość: | 0,872 g/ml w 20°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3135 |
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1.515 (oświetlony) |
