Wszystkie produkty
Kwas poliakrylowy CAS 9003-01-4 Preparaty mikrobójcze i plemnikobójcze chroniące przed HIV
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 116°C |
| Gęstość: | 1,2 g/ml w 25 ° C |
Polyamino polieter metylenowy kwas fosfonowy PAPEMP CAS 130668-24-5 skała i zahamowanie korozji w systemach membranowych wody chłodzącej przemysłowej (RO/NF) i oczyszczaniu i odsalanie wód naftowych
| CAS: | 130668-24-5 |
|---|---|
| Synonimy: | Kwas polioksypropylenodiaminotetrametylenofosfonowy |
| Wygląd: | Jasnożółta do żółtej/bursztynowa przezroczysta ciecz |
Wydajny inhibitor skali i korozji Chemikalium do oczyszczania wody z 100% hamowaniem skali i 95% hamowaniem korozji dla skuteczności szerokiego spektrum
| formularz: | Płyn |
|---|---|
| Kolor: | żółty |
| Gęstość: | (20℃)g/cm3 |
Kompozytowy inhibitor kamienia i korozji do uzdatniania wody w wieżach chłodniczych, kotłach, odwróconej osmozie
| formularz: | klarowny płyn |
|---|---|
| Kolor: | Jasnobrązowy |
| Gęstość: | 1.12-1.17 |
Inhibitor kamienia i dyspergator, dyspergator tlenku żelaza podczas wstępnego tworzenia filmu w urządzeniach z wodą obiegową; inhibitor kamienia i dyspergator do wody chłodzącej obiegowej i wody wtryskowej do złóż ropy naftowej
| formularz: | Płyn |
|---|---|
| Kolor: | żółto-brązowy |
| gęstość (20 ℃) g/cm3: | 1,10 ~ 1,20 |
woda miękka Kororowanie i schalanie inhibitor obróbki wody w celu zahamowania korozji metalu i zapobiegania schalania
| formularz: | Płyn |
|---|---|
| Kolor: | Jasne światło lub bursztyn |
| gęstość (20 ℃) g/cm3: | ≥1,28 g/cm3 |
Płynny inhibitor osadzania zwrotnej osmozy o szerokim spektrum działania i kompatybilności z membranami do uzdatniania wody
| formularz: | Płyn |
|---|---|
| Kolor: | jasne |
| gęstość (20 ℃) g/cm3: | 1.02 |
Inhibitor skały odwrotnej osmozy zapobiega tworzeniu się skały i chroni systemy membranowe odwrotnej osmozy przed osadami mineralnymi i oczyszczaniem wody zanieczyszczonej
| formularz: | Płyn |
|---|---|
| Kolor: | klarowny bursztyn |
| gęstość (20 ℃) g/cm3: | 1.10±0.05 |
Kwas N-heksylofosfonowy (HPA) CAS 4721-24-8 Inhibitor skale Inhibitor korozji i powierzchniowo czynny środek do oczyszczania wody
| CAS: | 4721-24-8 |
|---|---|
| MF: | C6H15O3P |
| Kategorie produktów: | organiczny kwas fosfonowy |
Kwas poliakrylowy (PAA) CAS9003-01-4 Grzejnik i stabilizator emulgujący do wyrobów włókienniczych, papierniczych i kosmetycznych
| MF: | [C3H4O2] |
|---|---|
| CAS: | 9003-01-4 |
| Temperatura wrzenia: | 116°C |
