Wszystkie produkty
99,6% czystości 3-MERKAPTO-2-METYLOPENTAN-1-OL (RASMICKI) Dodatek zapachowy o aromacie marakui, guawy i grejpfruta
| Czystość: | 99,6% |
|---|---|
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
| Źródło: | syntetyczny |
Wysokiej czystości 1,6-eksanedemerkaptan o zapachu płonącego tłuszczu mięsnego do połączeń krzyżowych polimerów i zastosowań aromatyzacyjnych
| Temperatura wrzenia: | 118-119°C/15 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 0,983 g/ml w 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3495 |
Wysokiej jakości trans,trans-2,4-nonadienal z aromatem skórki melonu ogórkowego i tłustym zapachem kwiatowym dla przemysłu smakowego i zapachowego
| Gęstość: | 0,862 g/ml w 25°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3212 |
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1,5207(dosł.) |
1,6-dimerkaptoheksan CAS 1194-43-1 jako substancja aromatyzująca do kurczaka, wołowiny i przypraw do potraw dla chemikaliów przemysłowych
| Temperatura wrzenia: | 118-119°C/15 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 0,983 g/ml w 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3495 |
Biodegradowalny S, S-EDDS etylenodiaminodibursztynian do ekologicznego odżywiania roślin i mobilizacji rozpuszczalnych w wodzie mikroelementów
| Wygląd: | Proszek |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| postać wolnego kwasu: | C₁₀H₁₆N₂O₈ |
Wysokiej czystości 1,6-heksanoditiol CAS 1194-43-1 FEMA 3495 Formuły aromatyczne do przypraw do kurczaka, wołowiny i dań. Pośredni produkt aromatyczny dla aromatów.
| Temperatura wrzenia: | 118-119°C/15 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 0,983 g/ml w 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3495 |
Zapach pośredni β-fenyloetylo merkaptan CAS 4410-99-5 jako półprodukt do pestycydów, farmaceutyków i barwników
| Temperatura wrzenia: | 217-218°C (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 1,032 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3894 |
CAS 227456-27-1 Wysokiej czystości 3-Merkapto-2-Metyl-1-Pentanol o smakach mięsa i bulionu, półprodukt chemiczny do aromatów
| Czystość: | 99,7% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
Phenethyl mercaptan FEMA 3894 środek pośredni do aromatyzacji o silnym zapachu siarkowym do poprawy smaku żywności
| Temperatura wrzenia: | 217-218°C (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 1,032 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3894 |
99% czystość trans,trans-2,4-Nonadienal CAS 5910-87-2 z tłustym zapachem kwiatowym dla środka smakowego
| Gęstość: | 0,862 g/ml w 25°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3212 |
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1,5207(dosł.) |
