Wszystkie produkty
Wysokiej czystości 2-metylopirazyna o orzechowym, prażonym aromacie CAS 109-08-0 o orzechowym, prażonym, zbożowym i lekko słodkim zapachu
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | -29°C (lit.) |
| Temperatura wrzenia: | 135°C/761 mmHg (lit.) |
Ciecz 2-METYLO-3,5 LUB 6-(FURFUROYLOTIO)-PIRAZYNA Związki heterocykliczne CAS 65530-53-2 Poprawa smaku produktów kakaowych i czekoladowych
| Gęstość: | 1,171 g/ml w 25°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1,526(dosł.) |
2-METYLO-3(5)(6)-FURFUROTIOPIRAZYNA MIESZANINA CAS 65530-53-2 Środek aromatyzujący Pośredni Składnik nadający profil grillowany, barbecue i pieczony
| Gęstość: | 1,171 g/ml w 25°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1,526(dosł.) |
2-METYL-3(5/6)(FURFURYLTIO)PIRAZYNA CAS 65530-53-2 Związki heterocykliczne C₁₀H₁₀N₂OS wzmacniające nutę paloną zarówno w naturalnych, jak i sztucznych recepturach kawy
| Gęstość: | 1,171 g/ml w 25°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1,526(dosł.) |
99% Czystości 2-[(2-Furanylometylo)Tio]-3-Metylopirazyna CAS 65530-53-2 Dodatek do żywności o smaku używany w bulionach, zupach, sosach i przyprawach do mięsa.
| Gęstość: | 1,171 g/ml w 25°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1,526(dosł.) |
Wyroby tytoniowe zawierają:
| Gęstość: | 1,171 g/ml w 25°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1,526(dosł.) |
Wysokiej Czystości 2-FURFURYLOTIO-3(5/6)-METYLO PIRAZYNA CAS 65530-53-2 Związki Smakowe
| Gęstość: | 1,171 g/ml w 25°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1,526(dosł.) |
CAS 40789-98-8 3-Merkapto-2-butanon Dodatek do żywności dla przemysłu spożywczego Tworzenie pikantnych profili smakowych
| Temperatura wrzenia: | 48-49 °C/15 mmHg (dosł.) |
|---|---|
| Gęstość: | 1,035 g/ml w 25°C (lit.) |
| formularz: | klarowny płyn |
CAS 15679-13-7 2-Izopropylo-4-metylotiazol 99% Czystości Chemikalia Aromatyczne i Zapachowe Tworzące Autentyczny Aromat Pomidorowy
| Nazwa IUPAC: | 2-izopropylo-4-metylo-1,3-tiazol |
|---|---|
| Wzór chemiczny: | C₇H₁₁NS |
| Numer CAS: | 15679-13-7 |
Płynny octan 4-metylo-5-tiazoletanolu CAS 656-53-1 Zatwierdzony przez FEMA związek tiolowy wzmacniający aromat kawy, pieczonego mięsa, popcornu
| Temperatura topnienia: | 112°C |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 117-118 °C6 mm Hg (lit.) |
| Gęstość: | 1,147 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
