Wszystkie produkty
99% czystość Etylo 3-metylotioproponian wzmacniacz smaku żywności CAS 13327-56-5 do dodawania smaku do mięsa, cebulki i czosnku
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 197 °C (dosł.) |
| Gęstość: | 1,032 g/ml w 25°C (lit.) |
C6H8OS 2-Metyl-3-Metyltiofuran przezroczysta ciecz Cas 63012-97-5 Aromat dodatek jako jako budulec dla wytrawnych i orzechowych profili
| Temperatura wrzenia: | 132°C (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 1,057 g/ml w 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3949 |
CAS 28588-75-2 Organic Bis ((2-Methyl-3-Furyl) Disulfide Liquid Sulfides Aromaty tworzące autentyczne, silne smaki wołowiny
| Temperatura wrzenia: | 280°C |
|---|---|
| Gęstość: | 1,211 g/ml w temperaturze 25°C |
| FEMA: | 3259 |
Siarkowy zapach 2-Merkapto-3-Butanol Dodatek do żywności CAS 37887-04-0 z siarkowym, pieczoną cebulą, czosnkiem, mięsnym
| Temperatura wrzenia: | 53°C/10 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 1,013 g/ml w 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3502 | 2-MERKAPTO-3-BUTANOL |
Związek syntetyczny 2-Merkapto-3-butanol CAS 37887-04-0 C4H10OS nadający potrawom nuty pikantne, mięsne, pieczone, cebulowe lub czosnkowe
| Temperatura wrzenia: | 53°C/10 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 1,013 g/ml w 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3502 | 2-MERKAPTO-3-BUTANOL |
Typ spalony 1,6-heksanoditiol CAS 1194-43-1 Pośrednik aromatyzujący jako aromat do kurczaka, wołowiny i przypraw do dań
| Temperatura wrzenia: | 118-119°C/15 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 0,983 g/ml w 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3495 |
Organiczny disiarczek diallylu siarczek bis(2-propenylowy) ciecz CAS 592-88-1 Zatwierdzony przez FEMA Aromat o ostrym, pikantnym zapachu czosnku
| Temperatura topnienia: | -83°C |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 138°C (dosł.) |
| Gęstość: | 0,887 g/ml w 25°C (lit.) |
99% czystości 3-metylotioproponian metylowy CAS 13532-18-8 C5H10O2S Zatwierdzony przez FEMA środek aromatyzujący do produkcji mięsa, zup i esencji spożywczych na bazie owoców
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | 3-metylotiopropionian metylu |
| Synonimy:: | BETA-METIOPROPIONIAN METYLU;BETA-METYLOMERKAPTOPROPIONian METYLU;BETA-METYLOTIOPROPIONian METYLU;3-( |
Płynne 3-Mercapto-2-Methyltetrahydrofuran Związek organiczny CAS 57124-87-5 z pieczoną wołowiną, kurczakiem, mięsistą, siarczastą, stoczniową (cukier/czosnek)
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 160-180°C |
| Gęstość: | 10,04 g/mL w temperaturze 25 °C (oświetlone) |
