Wszystkie produkty
99% czystości 3-metylotioproponian metylowy CAS 13532-18-8 C5H10O2S Zatwierdzony przez FEMA środek aromatyzujący do produkcji mięsa, zup i esencji spożywczych na bazie owoców
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | 3-metylotiopropionian metylu |
| Synonimy:: | BETA-METIOPROPIONIAN METYLU;BETA-METYLOMERKAPTOPROPIONian METYLU;BETA-METYLOTIOPROPIONian METYLU;3-( |
3-Mercapto-2-Methyl-1-Pentanol Zastęp zapachowy CAS 227456-27-1 z
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
3-MERKAPTO-2-METYLOPENTAN-1-OL (RASMICKI) Środek zapachowy CAS 227456-27-1 z nutami bukszpanu, marakui i grejpfruta w winie
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
C6H14OS 3-Mercapto-2-Methylpenta-1-Ol dla przemysłu smakowego i zapachowego
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
Wysokiej czystości 3-MERKAPTO-2-METYLOPENTANOL, półprodukt chemiczny CAS 227456-27-1 o smaku cebuli
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
1-Pentanol, 3-Merkapto-2-Metyl-, składnik perfumeryjny CAS 227456-27-1 z tropikalnymi, owocowymi akcentami
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
Aromaty 2-Metylo-3(lub5)-Metylotiopirazyna CAS 67952-65-2 FEMA 3208 do wzmacniania smaku słonego
| Gęstość: | 1,145 g/ml w 25°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3208 |
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1,583(lit.) |
płynny 4-Methylthiazol-5ylethanol CAS 137-00-8 jako rusztowanie strukturalne dla środków przeciwnowotworowych i przeciwdrobnoustrojowych
| Nazwa: | 5-(2-Hydroksyetylo)-4-metylotiazol |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
5-TIAZOLOETANOL, 4-METYL o czystości 99%, CAS 137-00-8, FEMA, półprodukt farmaceutyczny
| Nazwa: | 5-(2-Hydroksyetylo)-4-metylotiazol |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
płynny 2-Methyl-3(Or5) -Methylthiopyrazine CAS 67952-65-2 Wzmocnienie smaku słodkiego z charakterystycznymi nutami orzechów palonych, orzeszków ziemnych, popcornu oraz mięsnych lub broty (kruszka chleba) Aromatów
| Gęstość: | 1,145 g/ml w 25°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3208 |
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1,583(lit.) |
