Wszystkie produkty
Wysokiej jakości furfurylhioacetate CAS 13678-68-7 FEMA 3162 Zatwierdzony środek aromatyczny o smaku grilla i zapachu kawy
| Numer EINECS: | 237-173-9 |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 90-92°C/12 mmHg (lit.) |
| Gęstość: | 1,171 g/ml w 25°C (lit.) |
Płynne 3-Mercapto-2-Methyltetrahydrofuran Związek organiczny CAS 57124-87-5 z pieczoną wołowiną, kurczakiem, mięsistą, siarczastą, stoczniową (cukier/czosnek)
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 160-180°C |
| Gęstość: | 10,04 g/mL w temperaturze 25 °C (oświetlone) |
2-Fenyletanetyol / 2-Fenyletylo-merkaptan CAS 4410-99-5 Do poprawy smaku w mięsie i smaku słodkim (mięso wołowe, kurczaki, wieprzowina) Profile smaku pieczone i grillowane Zupy, buliony i przyprawy
| Temperatura wrzenia: | 217-218°C (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 1,032 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3894 |
Związek 2-metylotetrahydrofuran-3-tiolu klasy spożywczej Cas 57124-87-5 z autentycznymi aromatami palonej kawy, pikantnymi aromatami, aromatami orzechowymi
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 160-180°C |
| Gęstość: | 10,04 g/mL w temperaturze 25 °C (oświetlone) |
Phenethyl Mercaptan CAS 4410-99-5 z zapachem skunk-like dla zwiększenia smaku jako 2-phenylethanethiol
| Temperatura wrzenia: | 217-218°C (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 1,032 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1,560(lit.) |
99% czystości Furfuryl Mercaptan (2-Furylmethyl Mercaptan) do wzmacniania aromy kawy i mięsistego smaku
| Gęstość: | 1,132 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 157,5°C |
| Temperatura wrzenia: | 155°C (dosł.) |
Wysoka czystość 99% Furfuryl Mercaptan do poprawy smaku kawy i słodkiego mięsa CAS 98-02-2
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 157,5°C |
| Temperatura wrzenia: | 155°C (dosł.) |
M
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 385,2 ± 22,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,921±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
Węglowodory CHZ Deoksydator wody kotłowej Antioksydant gumowy i pasywator metalowy do zastosowań przemysłowych
| Wygląd: | Biały krystaliczny proszek lub krótkie kryształy kolumnowe |
|---|---|
| Masa cząsteczkowa: | 90,09 g/mol |
| Temperatura topnienia: | 150–154 ° C (rozkłada się po stopieniu) |
HEDP 1-hydroksyetylidenu-1,1-difosfonowy kwas o doskonałej hamowaniu korozji, stabilności chloru i stabilności termicznej do oczyszczania wody przemysłowej
| Szczegóły pakowania: | Bęben światłowodowy 25kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
