Wszystkie produkty
Środek czyszczący do odwróconej osmozy, środek czyszczący RO z kwaśnymi środkami czyszczącymi (niskie pH) w formie proszku i zawartością substancji stałych ≥95,0% do uzdatniania wody
| formularz: | Proszek |
|---|---|
| Kolor: | Jasnobiały |
| gęstość (20 ℃) g/cm3: | 2,13 g/cm3 |
Inhibitor i dyspergator kamienia AA/AMPS do przemysłowego uzdatniania wody o wysokim pH
| Szczegóły pakowania: | 1kg;|25kg;|100kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
kopolimer kwasu 2-akrylamido-2-metylopropanosulfonowego i kwasu akrylowego (AA/AMPS) CAS 40623-75-4 Zastosowania w obróbce wtryskowej wody polowej, obróbce wody kotłowej, odsalaniu wody morskiej, uzdatnianiu wody
| MF: | C10H17NO6S |
|---|---|
| CAS: | 40623-75-4 |
| formularz: | lepka ciecz |
Inhibitor skali poliakrylan sodu (PAAS), dyspergant i polimer superabsorpcyjny do uzdatniania wody
| MF: | C3H4O2 |
|---|---|
| CAS: | 9003-04-7 |
| Gęstość: | 1,32 g/ml w temperaturze 25°C |
CAS: 24544-04-5 2,6-Diizopropylanilina dla herbicydów, akarycydów, środków pośrednich grzybiaków
| CAS: | 24544-04-5 |
|---|---|
| MF: | C12H19N |
| Temperatura topnienia: | -45°C (lit.) |
CAS: 24544-04-5 2,6-Diizopropylanilina Kluczowy środek pośredni do syntezy owadobójców Amitraz środek pośredni średnia
| CAS: | 24544-04-5 |
|---|---|
| MF: | C₁₂H₁₉N |
| Prężność pary: | <0,01 mm Hg (20 ° C) |
CAS: 24544-04-5 2,6-diizopropylanilina jako środek pośredni do wytwarzania żywic syntetycznych i barwników średnia
| CAS: | 24544-04-5 |
|---|---|
| MF: | C12H19N |
| Prężność pary: | <0,01 mm Hg (20 ° C) |
Kwas poliakrylowy PAA CAS 9003-01-4 Środek antyredepozycyjny Dyspergator Zamiennik fosforanów
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 116°C |
| Gęstość: | 1,2 g/ml w 25 ° C |
Kwas poliakrylowy CAS 9003-01-4 skuteczny środek zgrubieniowy, zawieszający i rozpraszający w oczyszczaniu wody
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 116°C |
| Gęstość: | 1,2 g/ml w 25 ° C |
Przyjazny dla środowiska inhibitor korozji i kamienia bez fosforu o zawartości 32% substancji stałych do uzdatniania wody
| solidna treść: | 32% |
|---|---|
| formularz: | Płyn |
| Kolor: | ciemnobrązowy lub przezroczysty |
