Wszystkie produkty
Węglowodory CHZ Deoksydator wody kotłowej Antioksydant gumowy i pasywator metalowy do zastosowań przemysłowych
| Wygląd: | Biały krystaliczny proszek lub krótkie kryształy kolumnowe |
|---|---|
| Masa cząsteczkowa: | 90,09 g/mol |
| Temperatura topnienia: | 150–154 ° C (rozkłada się po stopieniu) |
CAS: 24544-04-5 2,6-Diizopropylanilina dla herbicydów, akarycydów, środków pośrednich grzybiaków
| CAS: | 24544-04-5 |
|---|---|
| MF: | C12H19N |
| Temperatura topnienia: | -45°C (lit.) |
CAS: 24544-04-5 2,6-Diizopropylanilina Kluczowy środek pośredni do syntezy owadobójców Amitraz środek pośredni średnia
| CAS: | 24544-04-5 |
|---|---|
| MF: | C₁₂H₁₉N |
| Prężność pary: | <0,01 mm Hg (20 ° C) |
CAS: 24544-04-5 2,6-diizopropylanilina jako środek pośredni do wytwarzania żywic syntetycznych i barwników średnia
| CAS: | 24544-04-5 |
|---|---|
| MF: | C12H19N |
| Prężność pary: | <0,01 mm Hg (20 ° C) |
CAS 497-18-7 Karbohydrazyd CHZ kluczowy budulec w produkcji farmaceutycznej
| Szczegóły pakowania: | Bęben 25kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
CAS 497-18-7 Węglowodorek CHZ Czynnik do odprowadzania tlenu i pasyfikacji Biały proszek do oczyszczania wody w kotłach przemysłowych
| Szczegóły pakowania: | Bęben 25kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
CAS 55406-53-6 Jodopropynyl butylokarbamat IPBC konserwant w szamponach i balsamie oraz mydłach i myciach ciała
| Szczegóły pakowania: | Bęben światłowodowy 25kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
CAS 55406-53-6 Jodopropynyl butylokarbaminian IPBC konserwant w produktach kosmetycznych i higieny osobistej
| Szczegóły pakowania: | Bęben światłowodowy 25kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
2,2-Dibromo-2-Nitro-Etanol ((DBNE) CAS:69094-18-4 Konserwanty i baktericydy oraz środki oczyszczające wodę
| Szczegóły pakowania: | Bęben plastikowy 25 kg/worek lub 25 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
2-Methyl-4-izothiazolin-3-on (Methylisothiazolinone) - szeroko spektrum przeciwbakteryjne do zapobiegania korozji i bardzo rozpuszczalny w wodzie
| Szczegóły pakowania: | Bęben plastikowy 25 kg/worek lub 25 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
