Wszystkie produkty
3-merkapto-2-metylo-1-pentanol Liquid Fragrance Intermediate CAS 227456-27-1
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
3-Mercapto-2-Methyl-1-Pentanol Zastęp zapachowy CAS 227456-27-1 z
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
3-MERKAPTO-2-METYLOPENTAN-1-OL (RASMICKI) Środek zapachowy CAS 227456-27-1 z nutami bukszpanu, marakui i grejpfruta w winie
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
C6H14OS 3-Mercapto-2-Methylpenta-1-Ol dla przemysłu smakowego i zapachowego
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
Wysokiej czystości 3-MERKAPTO-2-METYLOPENTANOL, półprodukt chemiczny CAS 227456-27-1 o smaku cebuli
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
1-Pentanol, 3-Merkapto-2-Metyl-, składnik perfumeryjny CAS 227456-27-1 z tropikalnymi, owocowymi akcentami
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
płynny 4-Methylthiazol-5ylethanol CAS 137-00-8 jako rusztowanie strukturalne dla środków przeciwnowotworowych i przeciwdrobnoustrojowych
| Nazwa: | 5-(2-Hydroksyetylo)-4-metylotiazol |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
5-TIAZOLOETANOL, 4-METYL o czystości 99%, CAS 137-00-8, FEMA, półprodukt farmaceutyczny
| Nazwa: | 5-(2-Hydroksyetylo)-4-metylotiazol |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
CAS 40789-98-8 3-Merkapto-2-butanon Dodatek do żywności dla przemysłu spożywczego Tworzenie pikantnych profili smakowych
| Temperatura wrzenia: | 48-49 °C/15 mmHg (dosł.) |
|---|---|
| Gęstość: | 1,035 g/ml w 25°C (lit.) |
| formularz: | klarowny płyn |
CAS 15679-13-7 2-Izopropylo-4-metylotiazol 99% Czystości Chemikalia Aromatyczne i Zapachowe Tworzące Autentyczny Aromat Pomidorowy
| Nazwa IUPAC: | 2-izopropylo-4-metylo-1,3-tiazol |
|---|---|
| Wzór chemiczny: | C₇H₁₁NS |
| Numer CAS: | 15679-13-7 |
