Wszystkie produkty
Aromaty 2-Metylo-3(lub5)-Metylotiopirazyna CAS 67952-65-2 FEMA 3208 do wzmacniania smaku słonego
| Gęstość: | 1,145 g/ml w 25°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3208 |
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1,583(lit.) |
płynny 2-Methyl-3(Or5) -Methylthiopyrazine CAS 67952-65-2 Wzmocnienie smaku słodkiego z charakterystycznymi nutami orzechów palonych, orzeszków ziemnych, popcornu oraz mięsnych lub broty (kruszka chleba) Aromatów
| Gęstość: | 1,145 g/ml w 25°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3208 |
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1,583(lit.) |
Wysokiej czystości 2-metylopirazyna o orzechowym, prażonym aromacie CAS 109-08-0 o orzechowym, prażonym, zbożowym i lekko słodkim zapachu
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | -29°C (lit.) |
| Temperatura wrzenia: | 135°C/761 mmHg (lit.) |
Wysokiej czystości 2,5-dimetylowa pirazyna z palonym aromatem orzechów do aromatyzacji żywności CAS 123-32-0
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 15°C |
| Temperatura wrzenia: | 155 ° C (świeci) |
2-Acetylpirydyna 99% czystości o prażonym zapachu do aromatyzowania żywności w wypiekach i produktach mlecznych
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 8-10°C |
| Temperatura wrzenia: | 188-189°C (lit.) |
Wysoka czystość 99% 2,3-dimetylopyrazyna z zapachem pieczonej orzechy do smakowych reakcji Maillarda
| Czystość:: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 11-13 °C |
| Temperatura wrzenia: | 156 °C (świetlone) |
Aromat wysokiej czystości propyldysulfidu CAS 629-19-6 do zastosowań przemysłowych i spożywczych
| Punkt łączenia: | -86°C (lit.) |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 195-196°C (lit.) |
| Gęstość: | 0,96 g/ml w 25°C (lit.) |
Biały proszek 2-acetylopirazyny CAS 22047-25-2 o aromacie orzechowym, popcornowym lub mięsnym Formuły
| Szczegóły pakowania: | 1 kg/butelka, 5-25 kg/bęben |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
1
