Tüm ürünler
Yüksek saflıklı 1,6-Heksanedimerkaptan, polimer çapraz bağlantı ve lezzet uygulamaları için yanmış yağlı etli koku
| Ürün Kategorisi: | 118-119 °C/15 mmHg (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 0,983 g/mL (yanıyor) |
| FEMA: | 3495 |
1,6-Dimercaptohexane CAS 1194-43-1 tavuk, sığır eti ve yemek baharatları için lezzet formülü olarak endüstriyel kimyasallar
| Ürün Kategorisi: | 118-119 °C/15 mmHg (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 0,983 g/mL (yanıyor) |
| FEMA: | 3495 |
Yüksek Saflıklı 1,6-HEXANEDITHI CAS 1194-43-1 FEMA 3495 Tavuk, Sığır ve Yemek baharatları için Esans formülleri Aroması Aroması için Aracı
| Ürün Kategorisi: | 118-119 °C/15 mmHg (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 0,983 g/mL (yanıyor) |
| FEMA: | 3495 |
Pestisitler, İlaçlar ve Boyalar için Ara Ürün Olarak Koku Ara Maddesi β-Fenil etil merkaptan CAS 4410-99-5
| Ürün Kategorisi: | 217-218 °C (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,032 g/mL (yanıyor) |
| FEMA: | 3894 |
Gıda lezzetini arttırmak için güçlü sülfür kokusuna sahip fenetil merkaptan FEMA 3894 lezzet ara maddesi
| Ürün Kategorisi: | 217-218 °C (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,032 g/mL (yanıyor) |
| FEMA: | 3894 |
Skunk benzeri kokulu, lezzet artırıcı olarak kullanılan Fenetil Merkaptan CAS 4410-99-5 (2-Feniletanetiol)
| Ürün Kategorisi: | 217-218 °C (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,032 g/mL (yanıyor) |
| Kırılma İndeksi: | n20/D 1,560(yanıyor) |
99% Saflık Furfuryl Mercaptan (2-Furylmethyl Mercaptan) Kahve Aromasını Artıran ve Etli Aroması
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,132 g/mL(yanıyor) |
|---|---|
| Erime Noktası: | 157,5°C |
| Ürün Kategorisi: | 155 °C(yanıyor) |
Kahve ve tuzlu et lezzet artırıcı için yüksek saflıklı %99 Furfuryl Mercaptan CAS 98-02-2
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Erime Noktası: | 157,5°C |
| Ürün Kategorisi: | 155 °C(yanıyor) |
Endüstriyel Soğutma Suyu Membran Sistemlerinde (RO/NF) ve Petrol Sahası Su Arıtma ve Tuzdan Arındırma Alanlarında Kireç ve Korozyon Önleyici Poliamino Polieter Metilen Fosfonik Asit PAPEMP CAS 130668-24-5
| CAS: | 130668-24-5 |
|---|---|
| Eşanlamlılar: | Polioksipropilendiamintetrametilenfosfonik asit |
| Dış görünüş: | Açık sarı ila sarı / kehribar şeffaf sıvı |
Metil Furfuril Disülfür CAS:57500-00-2 Kızarmış ekmek kabuğu, Kavrulmuş et ve Kahve aroması, hafif bir kükürt notasıyla
| Kaynayan Piont: | 60-61 °C0,8 mm Hg |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,162 g/mL |
| FEMA: | 3362 | METİL furfuril disülfür |
