Tüm ürünler
Yüksek Saflıkta Etanatioik Asit S-(2-Furanilmetil) Ester CAS 13678-68-7 Kahveyi Daha Zengin Hale Getirmek İçin Aroma Katkı Maddeleri
| EINECS Numarası: | 237-173-9 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 90-92 °C/12 mmHg (yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,171 g/mL (yanıyor) |
CAS 13678-68-7 Yüksek saflık C7H8O2S Furfuril tioasetat tadı baharatlarda ve baharatlarda
| EINECS Numarası: | 237-173-9 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 90-92 °C/12 mmHg (yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,171 g/mL (yanıyor) |
Yüksek Saflıkta S-FURFURİL ASETOTİYOAT CAS 13678-68-7 FEMA Et Ürünlerinde Aroma Kimyasalları
| EINECS Numarası: | 237-173-9 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 90-92 °C/12 mmHg (yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,171 g/mL (yanıyor) |
CAS 2363-88-4 DEKA-2,4-DİENAL Gıda Aroması için belirgin Yağlı ve Kızarmış Aromaya Sahip Aroma Katkı Maddesi
| İsim: | on-2,4-dienal |
|---|---|
| CAS: | 2363-88-4 |
| Dış görünüş: | Soluk Sarı ila Sarı yağ |
CAS 2363-88-4 C10H16O Trans,Trans-2,4-Dekadienal Yağlı, Kızarmış ve Mumsu aromalı Lezzet Kimyasalı
| Yoğunluk: | 20 °C'de 0,872 g/mL(yanıyor) |
|---|---|
| Koku: | dipropilen glikol içinde %1.00'de. turuncu tatlı taze narenciye yağlı yeşil |
| Koku türü: | yağlı |
5 ve 6-METHYLQUINOXALINE CAS 13708-12-8 Aroması Arası Kimyasal
| Kaynama noktası: | 120 °C/15 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Erime noktası: | 20-21 °C (yanıyor) |
| Yoğunluk: | 1.125 g/ml 25 °C'de |
2,4-Dekadienal CAS 2363-88-4 Gıda Aroması İçin Aroma Ara Maddesi
| Kırılma İndeksi: | n20/D 1.515 (yakın) |
|---|---|
| Alevlenme noktası: | 214 °F |
| Koku: | dipropilen glikol içinde %1.00'de. turuncu tatlı taze narenciye yağlı yeşil |
Sentetik TRANS,TRANS-2,4-DEKADİENAL Aroma Ara Kimyasal Madde CSA 2363-88-4
| Yoğunluk: | 20 °C'de 0,872 g/mL(yanıyor) |
|---|---|
| FEMA: | 3135 |
| Kırılma İndeksi: | n20/D 1.515 (yakın) |
Premium Lezzet Arttırıcı 2,4-Dekadienal CAS 2363-88-4 Yağlı ve Kızarmış Aroma İle
| Yoğunluk: | 20 °C'de 0,872 g/mL(yanıyor) |
|---|---|
| FEMA: | 3135 |
| Kırılma İndeksi: | n20/D 1.515 (yakın) |
Soluk Sarıdan Sarı Yağ 2E,4E-DEKADİENAL Aroma Kimyasalları CSA 2363-88-4
| Yoğunluk: | 20 °C'de 0,872 g/mL(yanıyor) |
|---|---|
| FEMA: | 3135 |
| Kırılma İndeksi: | n20/D 1.515 (yakın) |
