Alle producten
Hoge Zuiverheid 1,6-Hexaandimercaptaan met Verbrande Vlezige Geur voor Polymere Crosslinking en Smaaktoepassingen
| Kookpunt: | 118-119 °C/15 mmHg (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 0,983 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| FEMA: | 3495 |
1,6-Dimercaptohexaan CAS 1194-43-1 als smaakstof voor kip-, rundvlees- en gerechtskruiden voor industriële chemicaliën
| Kookpunt: | 118-119 °C/15 mmHg (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 0,983 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| FEMA: | 3495 |
Hoge zuiverheid 1,6-HEXANEDITHI CAS 1194-43-1 FEMA 3495 Essence formules voor kip, rundvlees en gerechten Kruiden Aroma Intermediate voor smaak
| Kookpunt: | 118-119 °C/15 mmHg (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 0,983 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| FEMA: | 3495 |
Geur Intermediaat β-fenylethylmercaftan CAS 4410-99-5 als tussenproduct voor pesticiden, geneesmiddelen en kleurstoffen
| Kookpunt: | 217-218 °C (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 1,032 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| FEMA: | 3894 |
Fenethylmercaptaan FEMA 3894 smaakintermediair met sterke zwavelgeur voor voedsel smaakversterking
| Kookpunt: | 217-218 °C (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 1,032 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| FEMA: | 3894 |
Phenethyl Mercaptan CAS 4410-99-5 met een geur als van schimmel om de smaak te verbeteren als 2-phenylethanethiol
| Kookpunt: | 217-218 °C (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 1,032 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| Brekingsindex: | n20/D 1.560(lit.) |
99% zuiverheid Furfuryl Mercaptan (2-Furylmethyl Mercaptan) voor koffie aroma versterker en vlezige smaak
| Dikte: | 1,132 g/ml bij 25 °C (lit.) |
|---|---|
| Smeltpunt: | 157,5°C |
| Kookpunt: | 155 °C (lit.) |
Hoge Zuiverheid 99% Furfurylmercaptaan voor Koffie en Hartige Vlees Smaakversterking CAS 98-02-2
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | 157,5°C |
| Kookpunt: | 155 °C (lit.) |
Polyamino-polyethermethyleenfosfonzuur PAPEMP CAS 130668-24-5 schaal en corrosie remming in industriële koelwater membraan systemen (RO/NF) & olieveldwaterbehandeling& ontzilting
| CAS: | 130668-24-5 |
|---|---|
| Synoniemen: | Polyoxypropyleendiaminetetramethyleenfosfonzuur |
| verschijning: | Lichtgele tot geel/amberkleurige transparante vloeistof |
Methyl Furfuryl Disulfide CAS:57500-00-2 Broodkorst, Geroosterd vlees, en Koffiearoma, met een vleugje zwavel
| Het koken Piont: | 60-61 °C 0,8 mm Hg |
|---|---|
| Dikte: | 1,162 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3362 | METHYLFURFURYLDISULFIDE |
