Tüm ürünler
2-Feniletanetiol / 2-Feniletil Merkaptan CAS 4410-99-5 Et ve Lezzetli Tatlarda (dana, tavuk, domuz) Lezzet Artırıcı Olarak Kavrulmuş ve Izgara Lezzet Profilleri Çorbalar, Et Suları ve Baharatlar
| Ürün Kategorisi: | 217-218 °C (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,032 g/mL (yanıyor) |
| FEMA: | 3894 |
Gıda Sınıfı 2-Metiltetrahidrofuran-3-Tiyol Bileşiği Cas 57124-87-5, otantik kavrulmuş kahve aromaları, lezzetli aromalar, fındık aromaları ile
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 160-180 °C |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,04 g/mL(yanıyor) |
Lezzet Artırmak İçin Doğrudan Üretim 2-fenil-1-etantiyol CAS 4410-99-5, lezzetli, etli ve soğanlı (sarımsak / soğan) aromalı
| Kasa no.: | 4410-99-5 |
|---|---|
| Saflık: | %99 |
| Biyolojik kaynak: | Sentezler Malzeme ara maddeleri |
CAS 98-02-2 Furfuryl mercaptan'ın kahve ile doğrudan üretimi Kızarmış fındıklar ve pişmiş et aroması
| Erime Noktası: | 157,5°C |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 155 °C(yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,132 g/mL(yanıyor) |
CAS 4437-20-1 Yüksek saflıklı Difurfuril Disülfide, kızartılmış kahve aroması olan Furfuril Disülfide
| kaynaştırma noktası: | 10-11 °C (yanıyor) |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 112-115 °C/0,5 mmHg (yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,233 g/mL (yanıyor) |
CAS 3188-00-9 Berrak Sıvı Kahve Furanon 2-Metiltetrahidrofuran-3-on, yıllanmış rom, ekmek aromalı gıda katkı maddesi
| FEMA: | 3373 |
|---|---|
| CAS: | 3188-00-9 |
| Biçim: | temizlemek |
CAS 3188-00-9 Farmasötik Sınıf 2-Metiltetrahidrofuran-3-Tiol Sıvı Sülfidler
| Öğe: | 2-Metiltrahidrofuran-3-on |
|---|---|
| Kasa no.: | 3188-00-9 |
| Saflık: | %99 |
% 99 Saflık Kahve ve Et Aroması için Furfuryl Mercaptan CAS 98-02-2
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Erime noktası: | 157,5°C |
| Kaynama noktası: | 155 °C(yanıyor) |
Kahve ve Et Aroması için Yüksek Saflıklı 2- ((merkaptometil) furan CAS 98-02-2
| CAS: | 98-02-2 |
|---|---|
| FEMA: | 2493 |
| Biçim: | Sıvı |
%99 Saflık 3-Metiltiopropanol Metyonol CAS 505-10-2 Etli Koku
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Erime noktası: | -100°C (tahmini) |
| Kaynama noktası: | 89-90 °C13 mm Hg(yanıyor) |
