Wszystkie produkty
Wysokiej czystości 1,6-eksanedemerkaptan o zapachu płonącego tłuszczu mięsnego do połączeń krzyżowych polimerów i zastosowań aromatyzacyjnych
| Temperatura wrzenia: | 118-119°C/15 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 0,983 g/ml w 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3495 |
1,6-dimerkaptoheksan CAS 1194-43-1 jako substancja aromatyzująca do kurczaka, wołowiny i przypraw do potraw dla chemikaliów przemysłowych
| Temperatura wrzenia: | 118-119°C/15 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 0,983 g/ml w 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3495 |
Wysokiej czystości 1,6-heksanoditiol CAS 1194-43-1 FEMA 3495 Formuły aromatyczne do przypraw do kurczaka, wołowiny i dań. Pośredni produkt aromatyczny dla aromatów.
| Temperatura wrzenia: | 118-119°C/15 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 0,983 g/ml w 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3495 |
Zapach pośredni β-fenyloetylo merkaptan CAS 4410-99-5 jako półprodukt do pestycydów, farmaceutyków i barwników
| Temperatura wrzenia: | 217-218°C (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 1,032 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3894 |
Phenethyl mercaptan FEMA 3894 środek pośredni do aromatyzacji o silnym zapachu siarkowym do poprawy smaku żywności
| Temperatura wrzenia: | 217-218°C (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 1,032 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3894 |
Phenethyl Mercaptan CAS 4410-99-5 z zapachem skunk-like dla zwiększenia smaku jako 2-phenylethanethiol
| Temperatura wrzenia: | 217-218°C (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 1,032 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1,560(lit.) |
99% czystości Furfuryl Mercaptan (2-Furylmethyl Mercaptan) do wzmacniania aromy kawy i mięsistego smaku
| Gęstość: | 1,132 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 157,5°C |
| Temperatura wrzenia: | 155°C (dosł.) |
Wysoka czystość 99% Furfuryl Mercaptan do poprawy smaku kawy i słodkiego mięsa CAS 98-02-2
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 157,5°C |
| Temperatura wrzenia: | 155°C (dosł.) |
Polyamino polieter metylenowy kwas fosfonowy PAPEMP CAS 130668-24-5 skała i zahamowanie korozji w systemach membranowych wody chłodzącej przemysłowej (RO/NF) i oczyszczaniu i odsalanie wód naftowych
| CAS: | 130668-24-5 |
|---|---|
| Synonimy: | Kwas polioksypropylenodiaminotetrametylenofosfonowy |
| Wygląd: | Jasnożółta do żółtej/bursztynowa przezroczysta ciecz |
Methyl Furfuryl Disulfide CAS:57500-00-2 Grzana skorupka chleba, grzane mięso i aroma kawy, z odrobiną siarki
| Wrzący Piont: | 60-61°C 0,8 mm Hg |
|---|---|
| Gęstość: | 1,162 g/ml w temperaturze 25°C |
| FEMA: | 3362 | Dwusiarczek metylu furfurylu |
