Tüm ürünler
3-Merkapto-2-Metil-1-Pentanol Sıvı Parfüm Aracı CAS 227456-27-1
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 205,0±23,0 °C(Tahmini) |
| Yoğunluk: | 0,959±0,06 g/cm3(Tahmini) |
Sülfürlü Koku 3-Mercapto-2-Methyl-1-Pentanol Parfüm Bileşeni CAS 227456-27-1 ile
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 205,0±23,0 °C(Tahmini) |
| Yoğunluk: | 0,959±0,06 g/cm3(Tahmini) |
3-MERCAPTO-2-METHYLPENTAN-1-OL (RACEMIC) Parfüm ara maddeler CAS 227456-27-1 şarapta boxwood, passion fruit ve grapefruit notları ile
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 205,0±23,0 °C(Tahmini) |
| Yoğunluk: | 0,959±0,06 g/cm3(Tahmini) |
C6H14OS 3-Mercapto-2-Methylpenta-1-Ol Arom ve Parfüm Endüstrisi İçin İlaç veya Pestizide Adaylar İçin Yapı Bloku
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 205,0±23,0 °C(Tahmini) |
| Yoğunluk: | 0,959±0,06 g/cm3(Tahmini) |
Yüksek Saflıkta 3-MERKAPTO-2-METİLPENTANOL Kimyasal Ara Ürün CAS 227456-27-1 Soğan Aromalı
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 205,0±23,0 °C(Tahmini) |
| Yoğunluk: | 0,959±0,06 g/cm3(Tahmini) |
1-Pentanol,3-Mercapto-2-Metil- Parfümeri Koku Malzemesi CAS 227456-27-1 Tropikal, meyveli vurgularla
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 205,0±23,0 °C(Tahmini) |
| Yoğunluk: | 0,959±0,06 g/cm3(Tahmini) |
Sıvı 4-Metiltiazol-5iletanol CAS 137-00-8 Antikanser ve Mikrobiyal Ajanlar için Yapısal Kalıp olarak
| İsim: | 5-(2-Hidroksietil)-4-metiltiyazol |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
Yüksek Saflıkta 5-TİAZOLEETHANOL,4-METİL CAS 137-00-8 FEMA İlaç Ara Maddesi
| İsim: | 5-(2-Hidroksietil)-4-metiltiyazol |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
CAS 40789-98-8 3-Merkapto-2-Butanon Gıda Endüstrisi İçin Gıda Katkı Maddesi Lezzetli Tat Profilleri Oluşturma
| Ürün Kategorisi: | 48-49 °C/15 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,035 g/mL (yanıyor) |
| biçim: | temiz sıvı |
CAS 15679-13-7 2-Izopropil-4-Metil Tiazol 99% Saflık Tadı ve Kokusu Gerçek Domates Aromasını Oluşturan Kimyasal
| IUPAC Adı: | 2-İzopropil-4-metil-1,3-tiyazol |
|---|---|
| Kimyasal Formül: | C₇H₁₁NS |
| CAS Numarası: | 15679-13-7 |
