Tüm ürünler
Gıda ve Endüstriyel Kullanım İçin %99,7 Saflıkta Sodyum Ferrosiyanür Topaklanma Önleyici Açık Sarı Kristaller
| CAS: | 13601-19-9 |
|---|---|
| Saflık: | %99,7 |
| Nem: | %0,2 |
99% Saflıkta Etil 3-Metiltiyopropiyonat Gıda Aroma Arttırıcı CAS 13327-56-5 Et, soğan ve sarımsak aromalarına lezzetli bir derinlik katmak için
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 197 °C(yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,032 g/mL(yanıyor) |
C6H8OS 2-Metil-3-Metiltiofuran Berrak Sıvı Cas 63012-97-5 Lezzet, tuzlu ve fındıksı profiller için bir yapı taşı olarak bağımlılık yapıcı
| Ürün Kategorisi: | 132 °C (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,057 g/mL (yanıyor) |
| FEMA: | 3949 |
CAS 28588-75-2 Organik Bis ((2-Methyl-3-Furyl) Disülfide Sıvı Sülfidler Otentik, Güçlü Sığır Et Aroması Oluşturan Aromlar
| Ürün Kategorisi: | 280 °C |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,211 g/mL |
| FEMA: | 3259 |
Sülfürlü Koku 2-Mercapto-3-Butanol Gıda Katkı maddesi CAS 37887-04-0 Sülfürlü, Kızarmış Soğan, Sarımsak, Etli
| Ürün Kategorisi: | 53 °C/10 mmHg (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,013 g/mL (yanıyor) |
| FEMA: | 3502 | 2-MERCAPTO-3-BUTANOL |
Gıdalara Tatlı, Etli, Kızarmış, Soğan veya Sarımsak Notları Vermek İçin Sentetik 2-Merkapto-3-Butanol Bileşiği CAS 37887-04-0 C4H10OS
| Ürün Kategorisi: | 53 °C/10 mmHg (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,013 g/mL (yanıyor) |
| FEMA: | 3502 | 2-MERCAPTO-3-BUTANOL |
Yakılmış Tipi 1,6-Heksanedidiol CAS 1194-43-1 Aroması Aracı olarak Tavuk, sığır eti ve yemek baharatları için bir aroması olarak
| Ürün Kategorisi: | 118-119 °C/15 mmHg (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 0,983 g/mL (yanıyor) |
| FEMA: | 3495 |
Organik Diallyl Sulfide Bis ((2-Propenyl) Sulfide Sıvı CAS 592-88-1 FEMA Keskin, Tatlı Sarımsak Notu ile Onaylı Aroması
| Erime Noktası: | -83 °C |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 138 °C(yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de (yanan) 0,887 g/mL |
3-Merkapto-2-Metil-1-Pentanol Sıvı Parfüm Aracı CAS 227456-27-1
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 205,0±23,0 °C(Tahmini) |
| Yoğunluk: | 0,959±0,06 g/cm3(Tahmini) |
