Tüm ürünler
Şeffaf Sıvı 4-Merkapto-4-Metilpentan-2-On CAS 19872-52-7 Koku Endüstrisi İçin
| Kaynama noktası: | 174°C |
|---|---|
| Yoğunluk: | 0,961 |
| FEMA: | 3997 |
FEMA 3238 Difurfuril Sülfür CAS 13678-67-6 Toasty Nut Aroma ile
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Erime noktası: | 29-34 °C(yanıyor) |
| Kaynama noktası: | 135-143 °C14 mm Hg(yanıyor) |
Kahve Aromaları Tetrahidro-2-Metil-3-Furantiyo C5h10os CAS 57124-87-5
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Kaynama noktası: | 160-180 °C |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,04 g/mL(yanıyor) |
Aromayanlar 2-Metiltetrahidrofuran-3-Tiol Sıvı CAS 57124-87-5
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Kaynama noktası: | 160-180 °C |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,04 g/mL(yanıyor) |
Toplu Satış Gıda Sınıfı Tetrahidro-2-Metil-3-Furantiyol CAS 57124-87-5
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Kaynama noktası: | 160-180 °C |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,04 g/mL(yanıyor) |
Gıda sınıfı 2-METHYLTETRAHYDROFURAN-3-THIOL CAS 57124-87-5 C5h10os
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Kaynama noktası: | 160-180 °C |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,04 g/mL(yanıyor) |
Ekmeksi Koku 2-Metil-3-Ketotetrahidrofuran CAS 3188-00-9 Kimyasal Ara Ürün İçin
| Saflık: | %98 |
|---|---|
| Kullanım Alanları: | 2-Metiltetrahidro-3-furanon |
| Hs Kodu: | 29329990 |
Gıda ve Endüstriyel Kullanım İçin %99,7 Saflıkta Sodyum Ferrosiyanür Topaklanma Önleyici Açık Sarı Kristaller
| CAS: | 13601-19-9 |
|---|---|
| Saflık: | %99,7 |
| Nem: | %0,2 |
