Tüm ürünler
Aromalar 2-Metil-3(veya5)-Metiltiyopirazin CAS 67952-65-2 FEMA 3208 Tuzlu Lezzet Artırımı İçin
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,145 g/mL(yanıyor) |
|---|---|
| FEMA: | 3208 |
| Kırılma İndeksi: | n20/D 1,583(yanıyor) |
sıvı 2-Metil-3(veya 5)-Metiltiyopirazin CAS 67952-65-2 Kavrulmuş fındık, yer fıstığı, patlamış mısır ve etli veya et suyu (ekmek kabuğu) aromaları karakteristik notalarıyla lezzet artırıcı
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,145 g/mL(yanıyor) |
|---|---|
| FEMA: | 3208 |
| Kırılma İndeksi: | n20/D 1,583(yanıyor) |
Yüksek Saflıkta 2-Metilpirazin, Fındıksı Kavrulmuş Aroma CAS 109-08-0, Fındıksı, kavrulmuş, tahılımsı ve hafif tatlı
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Erime Noktası: | -29 °C (yanıyor) |
| Ürün Kategorisi: | 135 °C/761 mmHg (yanıyor) |
Yüksek Saflıklı 2,5-Dimetil Pirazin, Gıda Aroması için Kızarmış Fındık Aroması CAS 123-32-0
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Erime Noktası: | 15°C |
| Ürün Kategorisi: | 155 °C (yanıyor) |
2-Asetilpiridin %99 Saflıkta, Fırınlanmış Ürünler ve Süt Ürünlerinde Gıda Aroması İçin Kavrulmuş Koku
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Erime Noktası: | 8-10°C |
| Ürün Kategorisi: | 188-189 °C (yanıyor) |
Yüksek saflık % 99 2,3-dimetilpirazin, Maillard reaksiyonu lezzetleri için kızarmış fındık kokusu
| Saflık:: | %99 |
|---|---|
| Erime Noktası: | 11-13 °C |
| Ürün Kategorisi: | 156 °C (yakıtlı) |
Gıda sınıfı yüksek saflıklı Propil Disülfid Aroması CAS 629-19-6 Endüstriyel ve gıda uygulamaları için
| kaynaştırma noktası: | -86 °C (yanıyor) |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 195-196 °C (yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 0,96 g/mL (yanıyor) |
Beyaz 2-Asetilpirazin Tozu CAS 22047-25-2 Fındık, Patlamış Mısır veya Etli Aromalı Formülasyonlar
| Ambalaj bilgileri: | 1kg/Şişe, 5-25kg/Varil |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
1
