Tüm ürünler
Karbonhidrazid CHZ Kazan Su Deoksidanı Endüstriyel Uygulamalar İçin Kauçuk Antioksidan ve Metal Passibatör
| Dış görünüş: | Beyaz kristal toz veya kısa sütunlu kristaller |
|---|---|
| Uzaktan Pilot Boyutu: | 90,09 gr/mol |
| Erime Noktası: | 150–154 °C (eridiğinde bozunur) |
CAS: 24544-04-5 Herbisit, akarisit, mantar öldürücü ara maddesi için 2,6-diisopropilenilin
| CAS: | 24544-04-5 |
|---|---|
| MF: | C12H19N |
| Erime Noktası: | -45 °C (yanıyor) |
CAS: 24544-04-5 2,6-Diisopropilenilin Böcek ilacı sentezi için anahtar ara madde Amitraz ara madde ara seviyede
| CAS: | 24544-04-5 |
|---|---|
| MF: | C₁₂H₁₉N |
| Buhar Basıncı: | <0.01 mm Hg (20 ° C) |
CAS: 24544-04-5 Sentetik reçineler ve boyalar için ara madde olarak 2,6-Diisopropilenilin ara seviyede
| CAS: | 24544-04-5 |
|---|---|
| MF: | C12H19N |
| Buhar Basıncı: | <0.01 mm Hg (20 ° C) |
CAS 497-18-7 Karbonhidrazid CHZ ilaç üretiminde kilit yapı taşı
| Ambalaj bilgileri: | 25kg davul |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
CAS 497-18-7 Karbohidrazit CHZ Oksijen Giderici ve Pasivasyon Ajanı Endüstriyel Kazan Suyu Arıtımı İçin Beyaz Toz
| Ambalaj bilgileri: | 25kg davul |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
CAS 55406-53-6 Şampuanlar ve saç kremleri, sabunlar ve vücut yıkama ürünlerinde İyodopropinil bütilkarbamat IPBC koruyucusu
| Ambalaj bilgileri: | 25kg fiber bidon |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
CAS 55406-53-6 İyodopropinil butilkarbamat IPBC kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde koruyucu
| Ambalaj bilgileri: | 25kg fiber bidon |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
2,2-Dibromo-2-Nitro-Etanol ((DBNE) CAS:69094-18-4 Koruyucular ve bakterisidler ve su arıtma maddeleri
| Ambalaj bilgileri: | 25kg/torba veya 25kg plastik bidon |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
2-Methyl-4-izothiazolin-3-one (Methylisothiazolinone) - Korozyon önlemesi için geniş spektrumlu antibakteriyel ve suda çok çözünür
| Ambalaj bilgileri: | 25kg/torba veya 25kg plastik bidon |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
