Wszystkie produkty
Przezroczysta ciecz 4-Merkapto-4-Metylopentan-2-On CAS 19872-52-7 dla przemysłu perfumeryjnego
| Temperatura wrzenia: | 174℃ |
|---|---|
| Gęstość: | 0,961 |
| FEMA: | 3997 |
FEMA 3238 Siarczan difurfurylu CAS 13678-67-6 z aromatycznym aromatem orzechów
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 29-34°C (lit.) |
| Temperatura wrzenia: | 135-143°C14 mm Hg(lit.) |
Aromaty kawowe Tetrahydro-2-Metylo-3-Furanotio C5h10os CAS 57124-87-5
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 160-180°C |
| Gęstość: | 10,04 g/mL w temperaturze 25 °C (oświetlone) |
Substancje aromatyzujące 2-Metylotetrahydrofuran-3-tiol ciecz CAS 57124-87-5
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 160-180°C |
| Gęstość: | 10,04 g/mL w temperaturze 25 °C (oświetlone) |
Sprzedaż hurtowa Tetrahydro-2-metylo-3-furanotiolu spożywczego CAS 57124-87-5
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 160-180°C |
| Gęstość: | 10,04 g/mL w temperaturze 25 °C (oświetlone) |
2-METYLOTETRAHYDROFURAN-3-TIOL SPOŻYWCZY CAS 57124-87-5 C5h10os
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 160-180°C |
| Gęstość: | 10,04 g/mL w temperaturze 25 °C (oświetlone) |
Zapach chleba 2-Metylo-3-Ketotetrahydrofuran CAS 3188-00-9 Dla półproduktu chemicznego
| Czystość: | 98% |
|---|---|
| Używa: | 2-metylotetrahydro-3-furanon |
| Kod Hs: | 29329990 |
99,7% Czystości Żelazocyjanek Sodu Środek Przeciwzbrylający Jasnożółte Kryształy do Zastosowań Spożywczych i Przemysłowych
| CAS: | 13601-19-9 |
|---|---|
| Czystość: | 99,7% |
| Wilgoć: | 0,2% |
