Wszystkie produkty
2-Fenyletanetyol / 2-Fenyletylo-merkaptan CAS 4410-99-5 Do poprawy smaku w mięsie i smaku słodkim (mięso wołowe, kurczaki, wieprzowina) Profile smaku pieczone i grillowane Zupy, buliony i przyprawy
| Temperatura wrzenia: | 217-218°C (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 1,032 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3894 |
Związek 2-metylotetrahydrofuran-3-tiolu klasy spożywczej Cas 57124-87-5 z autentycznymi aromatami palonej kawy, pikantnymi aromatami, aromatami orzechowymi
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 160-180°C |
| Gęstość: | 10,04 g/mL w temperaturze 25 °C (oświetlone) |
Bezpośrednia produkcja 2-fenylo-1-etanotiolu CAS 4410-99-5 o pikantnym, mięsnym i alliacznym (czosnkowo/cebulowym) smaku do wzmacniania smaku
| Nr CAS: | 4410-99-5 |
|---|---|
| Czystość: | 99% |
| Źródło biologiczne: | Synteza materiałów pośrednich |
CAS 98-02-2 Bezpośrednia produkcja merkaptanu furfurylowego z kawą Orzechy pieczone i aromaty gotowanego mięsa
| Temperatura topnienia: | 157,5°C |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 155°C (dosł.) |
| Gęstość: | 1,132 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
CAS 4437-20-1 Wysokiej czystości Difurfuryl Disulfid Furfuryl Disulfid o aromie pieczonej kawy
| Punkt łączenia: | 10-11°C (lit.) |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 112-115°C/0,5 mmHg (lit.) |
| Gęstość: | 1,233 g/ml w 25°C (lit.) |
CAS 3188-00-9 Klarowny płyn Furanon kawowy 2-Metylotetrahydrofuran-3-on o aromacie starego rumu, chleba, dodatek do żywności
| FEMA: | 3373 |
|---|---|
| CAS: | 3188-00-9 |
| Formularz: | jasne |
CAS 3188-00-9 Farmaceutyczna jakość 2-metylotetrahydrofuran-3-tiol ciecz siarczków do użytku farmaceutycznego
| Przedmiot: | 2-metylotrahydrofuran-3-on |
|---|---|
| Nr CAS: | 3188-00-9 |
| Czystość: | 99% |
99% Czystości Furfurylo-merkaptan do aromatów kawy i mięsa CAS 98-02-2
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 157,5°C |
| Temperatura wrzenia: | 155°C (dosł.) |
Wysokiej czystości 2-(merkaptometylo)furan do aromatów kawy i mięsa CAS 98-02-2
| CAS: | 98-02-2 |
|---|---|
| FEMA: | 2493 |
| formularz: | Płyn |
99% czystość 3-Methylthiopropanol Methionol CAS 505-10-2
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | -100°C (oszacowanie) |
| Temperatura wrzenia: | 89-90°C13 mm Hg(lit.) |
