Tüm ürünler
99.6% Saflıkta 3-MERKAPTO-2-METİLPENTAN-1-OL (RASemik) Çarkıfelek, guava aromalı greyfurt kokulu Parfüm Katkı Maddesi
| Saflık: | % 99.6 |
|---|---|
| Yoğunluk: | 0,959±0,06 g/cm3(Tahmini) |
| Kaynak: | sentetik |
Yüksek saflıklı 1,6-Heksanedimerkaptan, polimer çapraz bağlantı ve lezzet uygulamaları için yanmış yağlı etli koku
| Ürün Kategorisi: | 118-119 °C/15 mmHg (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 0,983 g/mL (yanıyor) |
| FEMA: | 3495 |
Yüksek Kaliteli trans,trans-2,4-Nonadienal, Salatalık Kavun Kabuğu Aroması ve Yağlı Çiçek Kokusu ile Lezzet ve Koku Endüstrisi İçin
| Yoğunluk: | 25 °C'de 0,862 g/mL(yanıyor) |
|---|---|
| FEMA: | 3212 |
| Kırılma İndeksi: | n20/D 1,5207(yanıyor) |
1,6-Dimercaptohexane CAS 1194-43-1 tavuk, sığır eti ve yemek baharatları için lezzet formülü olarak endüstriyel kimyasallar
| Ürün Kategorisi: | 118-119 °C/15 mmHg (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 0,983 g/mL (yanıyor) |
| FEMA: | 3495 |
Biyoçözünür S,S-EDDS Etilendiamindisüksinat, Çevre Dostu Bitki Beslenmesi ve Suda Çözünür Mikro Besin Mobilizasyonu İçin
| Dış görünüş: | Toz |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| serbest asit formu: | C₁₀H₁₆N₂O₈ |
Yüksek Saflıklı 1,6-HEXANEDITHI CAS 1194-43-1 FEMA 3495 Tavuk, Sığır ve Yemek baharatları için Esans formülleri Aroması Aroması için Aracı
| Ürün Kategorisi: | 118-119 °C/15 mmHg (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 0,983 g/mL (yanıyor) |
| FEMA: | 3495 |
Pestisitler, İlaçlar ve Boyalar için Ara Ürün Olarak Koku Ara Maddesi β-Fenil etil merkaptan CAS 4410-99-5
| Ürün Kategorisi: | 217-218 °C (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,032 g/mL (yanıyor) |
| FEMA: | 3894 |
CAS 227456-27-1 Yüksek Saflıklı 3-Mercapto-2-Metil-1-Pentanol Et ve Çorba Aroması Aroması Kimyasal Ara
| Saflık: | %99,7 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 205,0±23,0 °C(Tahmini) |
| Yoğunluk: | 0,959±0,06 g/cm3(Tahmini) |
Gıda lezzetini arttırmak için güçlü sülfür kokusuna sahip fenetil merkaptan FEMA 3894 lezzet ara maddesi
| Ürün Kategorisi: | 217-218 °C (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,032 g/mL (yanıyor) |
| FEMA: | 3894 |
99% Saflık trans,trans-2,4-Nonadienal CAS 5910-87-2, Yağlı Çiçek Kokulu Lezzet Ara Ürünü
| Yoğunluk: | 25 °C'de 0,862 g/mL(yanıyor) |
|---|---|
| FEMA: | 3212 |
| Kırılma İndeksi: | n20/D 1,5207(yanıyor) |
