همه محصولات
طهارت ۹۹٪ متیل ۳ متیل تیوپروپیونات CAS ۱۳۵۳۲- ۱۸- ۸ C5H10O2S FEMA منظور شده میانگین طعم برای تشکیل گوشت، سوپ و مواد غذایی بر پایه میوه
| خلوص: | 99% |
|---|---|
| نام محصول:: | متیل 3- متیل تیوپروپیونات |
| مترادف ها:: | متیل بتا-متیوپروپیونات؛ متیل بتا- متیل مرکاپتو پروپیونات؛ متیل-بتا- متیل تیو پروپیونات؛ متیل 3-(متیل |
بوی گوگرد 3-Mercapto-2-Methyl-1-Pentanol عطر مواد CAS 227456-27-1 با
| خلوص: | 99% |
|---|---|
| نقطه جوش: | 205.0±23.0 درجه سانتی گراد (پیش بینی شده) |
| تراکم: | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
3-ميركابتو-2-ميثيل بنتان-1-أول (راسمي) وسيط عطري CAS 227456-27-1 مع روائح خشب البقس وفاكهة الباشن والجريب فروت في النبيذ
| خلوص: | 99% |
|---|---|
| نقطه جوش: | 205.0±23.0 درجه سانتی گراد (پیش بینی شده) |
| تراکم: | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
C6H14OS 3-Mercapto-2-Methylpenta-1-Ol برای صنعت طعم و عطر بلوک ساختمانی برای داروهای کاندید یا آفت کش
| خلوص: | 99% |
|---|---|
| نقطه جوش: | 205.0±23.0 درجه سانتی گراد (پیش بینی شده) |
| تراکم: | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
واسطه شیمیایی با خلوص بالا 3-مرکاپتو-2-متیلپنتانول با شماره CAS 227456-27-1 با طعم پیاز
| خلوص: | 99% |
|---|---|
| نقطه جوش: | 205.0±23.0 درجه سانتی گراد (پیش بینی شده) |
| تراکم: | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
1-پنتانول، 3-مرکاپتو-2-متیل- عطر سازان مواد تشکیل دهنده عطر CAS 227456-27-1 با لهجه های گرمسیری و میوه ای
| خلوص: | 99% |
|---|---|
| نقطه جوش: | 205.0±23.0 درجه سانتی گراد (پیش بینی شده) |
| تراکم: | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
طعمدهندهها 2-متیل-3(یا5)-متیلتیوپایرازین CAS 67952-65-2 FEMA 3208 برای تقویت طعمهای خوشطعم
| تراکم: | 1.145 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتیگراد (لیتر) |
|---|---|
| FEMA: | 3208 |
| ضریب شکست: | n20/D 1.583 (لیتر) |
مایع 4-متیلتیازول-۵-ایلتانول CAS 137-00-8 به عنوان داروی ساختاری برای داروهای ضدسرطان و ضد میکروبی
| نام: | 5-(2-هیدروکسی اتیل)-4-متیل تیازول |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
5-تیازولیتانول،4-متیل CAS 137-00-8 فماسیوتیک فرعی
| نام: | 5-(2-هیدروکسی اتیل)-4-متیل تیازول |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
سائل 2-ميثيل-3(أو5)-ميثيل ثيو بيرازين CAS 67952-65-2 معزز نكهة لذيذة بنكهات مميزة من المكسرات المحمصة، الفول السوداني، الفشار، وروائح اللحم أو المرق (قشرة الخبز)
| تراکم: | 1.145 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتیگراد (لیتر) |
|---|---|
| FEMA: | 3208 |
| ضریب شکست: | n20/D 1.583 (لیتر) |
