Όλα τα Προϊόντα
99% Καθαρότητα Μεθυλ 3-Μεθυλοθειοπροπιονικό CAS 13532-18-8 C5H10O2S Εγκεκριμένο από FEMA Ενδιάμεσο Γεύσης για τη Δημιουργία Αρωμάτων Κρέατος, Σούπας και Φρούτων
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος:: | 3-μεθυλθειοπροπιονικός μεθυλεστέρας |
| Συνώνυμα:: | ΒΗΤΑ-ΜΕΘΕΙΟΠΡΟΠΙΟΝΙΚΟ ΜΕΘΥΛΟΒΗΤΑ-ΜΕΘΥΛΟΜΕΡΚΑΠΤΟ ΠΡΟΠΙΟΝΙΚΟ ΜΕΘΥΛΟΒΗΤΑ-ΜΕΘΥΛΘΕΙΟΠΡΟΠΙΟΝΙΚΟ ΜΕΘΥΛΟ 3-( |
3-Μερκαπτό-2-μεθυλο-1-πεντανόλη αρωματική ουσία CAS 227456-27-1
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 205,0±23,0 °C (Προβλεπόμενο) |
| Πυκνότητα: | 0,959±0,06 g/cm3 (Προβλεπόμενο) |
3-MERCAPTO-2-METHYLPENTAN-1-OL (RACEMIC) Αρώμα Διαμεσολαβητής CAS 227456-27-1 με σημειώσεις boxwood, πασιφρούτου και γκρέιπφρουτ στο κρασί
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 205,0±23,0 °C (Προβλεπόμενο) |
| Πυκνότητα: | 0,959±0,06 g/cm3 (Προβλεπόμενο) |
C6H14OS 3-Mercapto-2-Methylpenta-1-Ol για τη βιομηχανία γεύσεων και αρωμάτων Βασικό στοιχείο για υποψήφια φάρμακα ή φυτοφάρμακα
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 205,0±23,0 °C (Προβλεπόμενο) |
| Πυκνότητα: | 0,959±0,06 g/cm3 (Προβλεπόμενο) |
Υψηλής καθαρότητας 3-MERCAPTO-2-METHYLPENTANOL Χημικό ενδιάμεσο CAS 227456-27-1 με γεύση κρεμμύδιου
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 205,0±23,0 °C (Προβλεπόμενο) |
| Πυκνότητα: | 0,959±0,06 g/cm3 (Προβλεπόμενο) |
1-Πεντανόλη, 3-Μεθυλο-2-μερκαπτο- Συστατικό αρωμάτων αρωματοποιίας CAS 227456-27-1 με τροπικές, φρουτώδεις νότες
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 205,0±23,0 °C (Προβλεπόμενο) |
| Πυκνότητα: | 0,959±0,06 g/cm3 (Προβλεπόμενο) |
Αρώματα 2-Μεθυλο-3(ή5)-Μεθυλοθειοπυραζίνη CAS 67952-65-2 FEMA 3208 για Ενίσχυση Αλμυρής Γεύσης
| Πυκνότητα: | 1,145 g/mL στους 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3208 |
| Δείκτης Διάθλασης: | n20/D 1.583 (lit.) |
υγρή 4-μεθυλθειαζόλη-5ιλεθανόλη CAS 137-00-8 ως δομική σκαλωσιά για αντικαρκίνο και αντιμικροβιακά παράγοντες
| Ονομα: | 5 (2-υδροξυαιθυλικός) - 4 -4-methylthiazole |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
Υψηλής καθαρότητας 5-ΘΕΙΑΖΟΛΕΘΑΝΟΛΗ, 4-ΜΕΘΥΛΗ CAS 137-00-8 Φαρμακευτικό Ενδιάμεσο FEMA
| Ονομα: | 5 (2-υδροξυαιθυλικός) - 4 -4-methylthiazole |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
υγρό 2-Μεθυλο-3(Ορ5)-Μεθυλοθυοπυραζίνη CAS 67952-65-2 Εναρμονιστής αλμυρής γεύσης με Χαρακτηριστικές σημειώσεις καβουρδισμένων καρύδων, φιστικιών, ποπκόρν και κρέατος ή Brotty (σκουλήρι ψωμιού)
| Πυκνότητα: | 1,145 g/mL στους 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3208 |
| Δείκτης Διάθλασης: | n20/D 1.583 (lit.) |
