Όλα τα Προϊόντα
2-Μεθυλπυραζίνη Υψηλής Καθαρότητας με Άρωμα Ξηρών Καρπών και Ψημένου CAS 109-08-0 με νότες ξηρών καρπών, ψημένου, δημητριακών και ελαφρώς γλυκιά
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σημείο Τήξης: | -29 °C (φωτεινά) |
| Σημείο βρασμού: | 135 °C/761 mmHg (φωτεινά) |
Υγρά 2-ΜΕΘΥΛΙΟ-3,5 Ή 6-ΦΥΡΦΥΡΥΛΘΙΟ) - ΠΥΡΑΖΙΝΗ Ετεροκυκλικές ενώσεις CAS 65530-53-2 Ενισχύοντας την γεύση των προϊόντων κακάο και σοκολάτας
| Πυκνότητα: | 1,171 g/mL στους 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Δείκτης Διάθλασης: | n20/D 1.526 (lit.) |
2-ΜΕΘΥΛΟ-3(5)(6)-ΦΟΥΡΦΟΥΡΙΛΘΕΙΟΠΥΡΑΖΙΝΗ ΜΙΓΜΑ CAS 65530-53-2 Ενδιάμεσο Αρωματικών Παραγόντων Συμβάλλει σε προφίλ ψητού, μπάρμπεκιου και καβουρδισμένου
| Πυκνότητα: | 1,171 g/mL στους 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Δείκτης Διάθλασης: | n20/D 1.526 (lit.) |
2-ΜΕΘΥΛΟ-3(5/6)(ΦΟΥΡΦΟΥΡΙΛΘΕΙΟ) ΠΥΡΑΖΙΝΗ CAS 65530-53-2 Ετεροκυκλικές Ενώσεις C₁₀H₁₀N₂OS για την Ενίσχυση της Σημείωσης Ψησίματος σε Φυσικά και Τεχνητά Στιγμιαία Καφέ
| Πυκνότητα: | 1,171 g/mL στους 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Δείκτης Διάθλασης: | n20/D 1.526 (lit.) |
99% Καθαρότητα 2-[(2-Φουρανυλμεθυλο) Θίο]-3-Μεθυλοπυραζίνη CAS 65530-53-2 Προσθήκη γεύσης τροφίμων Χρησιμοποιείται σε σάλια, σούπες, σάλτσες και καρυκεύματα κρέατος.
| Πυκνότητα: | 1,171 g/mL στους 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Δείκτης Διάθλασης: | n20/D 1.526 (lit.) |
Υψηλής καθαρότητας ΜΕΘΥΛΙΟ ((FURFURYLTHIO) ΠΥΡΑΖΙΝΗ CAS 65530-53-2 Προσθήκη γεύσης για τον εμπλουτισμό του αρώματος καπνού στα προϊόντα καπνού.
| Πυκνότητα: | 1,171 g/mL στους 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Δείκτης Διάθλασης: | n20/D 1.526 (lit.) |
Υψηλής καθαρότητας 2-FURFURYLTHIO-3(5/6)-METHYL PYRAZINE CAS 65530-53-2 Συνθέσεις γεύσης
| Πυκνότητα: | 1,171 g/mL στους 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Δείκτης Διάθλασης: | n20/D 1.526 (lit.) |
CAS 40789-98-8 3-Μερκαπτο-2-Βουτανόνη Πρόσθετο Τροφίμων Για Τη Βιομηχανία Τροφίμων Δημιουργία Αλμυρών Γευστικών Προφίλ
| Σημείο βρασμού: | 48-49 °C/15 mmHg (φωτεινά) |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 1,035 g/mL στους 25 °C (lit.) |
| μορφή: | Διαυγές υγρό |
CAS 15679-13-7 2-Ισοπροπύλη-4-μεθυλοθααζόλη 99% καθαρότητα γεύση και αρώμα Χημική ουσία που δημιουργεί αυθεντική γεύση ντομάτας
| Όνομα IUPAC: | 2-ισοπροπυλ-4-μεθυλ-1,3-θειαζόλη |
|---|---|
| Χημικός τύπος: | C7H11NS |
| Αριθμός CAS: | 15679-13-7 |
υγρό 4-Μεθυλο-5-Θιαζολετανόλη Ακετάτη CAS 656-53-1 Εγκρίθηκε από την FEMA Συνδυασμός Θιόλης που ενισχύει τον καφέ, το ψητό κρέας, το άρωμα του ποπκόρν
| Σημείο Τήξης: | 112 °C |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 117-118 °C6 mm Hg (lit.) |
| Πυκνότητα: | 1,147 g/mL στους 25 °C (lit.) |
