Tüm ürünler
Yüksek Saflıkta 2-Metilpirazin, Fındıksı Kavrulmuş Aroma CAS 109-08-0, Fındıksı, kavrulmuş, tahılımsı ve hafif tatlı
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Erime Noktası: | -29 °C (yanıyor) |
| Ürün Kategorisi: | 135 °C/761 mmHg (yanıyor) |
Sıvı 2-METİL-3,5 VEYA 6-(FURFURİLTİYO)-PİRAZİN Heterosiklik Bileşikler CAS 65530-53-2 Kakao ve çikolata ürünlerinin lezzetini artırma
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,171 g/mL (yanıyor) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Kırılma İndeksi: | n20/D 1,526(yanıyor) |
2-METHYL-3 ((5) ((6)) -FURFURYLTHIOPYRAZINE MIXTURE CAS 65530-53-2 Aromatörler ızgara, barbekü ve kızartılmış profiller için ara maddeler
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,171 g/mL (yanıyor) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Kırılma İndeksi: | n20/D 1,526(yanıyor) |
2-METHYL-3 ((5/6) ((FURFURYLTHIO) PYRAZINE CAS 65530-53-2 Hem doğal hem de yapay kahve formülasyonlarında kızartma notunu artırmak için heterosiklik bileşikler C10H10N2OS
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,171 g/mL (yanıyor) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Kırılma İndeksi: | n20/D 1,526(yanıyor) |
%99 Saflık 2-[(2-Furanilmetil)Tiyo]-3-Metil-Pirin CAS 65530-53-2 Et bulyonlarında, çorbalarda, soslarda ve et baharatlarında kullanılan gıda aroma katkı maddesi.
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,171 g/mL (yanıyor) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Kırılma İndeksi: | n20/D 1,526(yanıyor) |
Yüksek Saflıkta METİL (FURFURYLTIO) PYRAZINE CAS 65530-53-2 Tütün ürünlerindeki duman aromasını zenginleştirmek için Aroma Katkısı.
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,171 g/mL (yanıyor) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Kırılma İndeksi: | n20/D 1,526(yanıyor) |
Yüksek Saflıkta 2-FURFURYLTHIO-3(5/6)-METHYL PYRAZINE CAS 65530-53-2 Aroma Bileşikleri
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,171 g/mL (yanıyor) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Kırılma İndeksi: | n20/D 1,526(yanıyor) |
CAS 40789-98-8 3-Merkapto-2-Butanon Gıda Endüstrisi İçin Gıda Katkı Maddesi Lezzetli Tat Profilleri Oluşturma
| Ürün Kategorisi: | 48-49 °C/15 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,035 g/mL (yanıyor) |
| biçim: | temiz sıvı |
CAS 15679-13-7 2-Izopropil-4-Metil Tiazol 99% Saflık Tadı ve Kokusu Gerçek Domates Aromasını Oluşturan Kimyasal
| IUPAC Adı: | 2-İzopropil-4-metil-1,3-tiyazol |
|---|---|
| Kimyasal Formül: | C₇H₁₁NS |
| CAS Numarası: | 15679-13-7 |
Sıvı 4-Metil-5-Thiazoleethanol Asetat CAS 656-53-1 FEMA tarafından onaylanmıştır Kahve, kızarmış et, patlamış mısır aromasını artıran Thiol bileşiği
| Erime Noktası: | 112°C |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 117-118 °C6 mm Hg(yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,147 g/mL(yanıyor) |
