Alle producten
2-Fenylethanethiol / 2-Fenylethylmercaptaan CAS 4410-99-5 Voor het verbeteren van de smaak in vlees en hartige smaken (rund, kip, varken) Geroosterde en gegrilde smaakprofielen Soepen, Bouillons en Kruiden
| Kookpunt: | 217-218 °C (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 1,032 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| FEMA: | 3894 |
Voedselkwaliteit 2-Methyltetrahydrofuran-3-thiol Compound Cas 57124-87-5 met authentieke geroosterde koffiesmaken Hartige smaken Notensmaken
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 160-180 °C |
| Dikte: | 10,04 g/ml bij 25 °C (verlicht) |
Directe fabricage 2-fenyl-1-ethanethiol CAS 4410-99-5 met hartige, vlezige en alliaceous (knoflook/ui) smaak voor smaakversterking
| CAS-NR.: | 4410-99-5 |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99% |
| Biologische bron: | Syntheses materiaal tussenliggen |
CAS 98-02-2 Directe vervaardiging van Furfuryl mercaptan met koffie Gebrande noten en gekookte vleesaroma
| Smeltpunt: | 157,5°C |
|---|---|
| Kookpunt: | 155 °C (lit.) |
| Dikte: | 1,132 g/ml bij 25 °C (lit.) |
CAS 4437-20-1 Hoge Zuiverheid Difurfuryl Disulfide Furfuryl Disulfide met geroosterde koffiearoma
| Versmeltpunt: | 10-11 °C (lit.) |
|---|---|
| Kookpunt: | 112-115 °C/0,5 mmHg (licht.) |
| Dikte: | 1.233 g/ml bij 25 °C (licht.) |
CAS 3188-00-9 Heldere Vloeibare Koffie Furanon 2-Methyltetrahydrofuran-3-on met gerijpte rum, broodaroma voedseladditief
| FEMA: | 3373 |
|---|---|
| CAS: | 3188-00-9 |
| Formulier: | duidelijk |
CAS 3188-00-9 2-methyltetrahydrofuran-3-thiol vloeibare sulfiden voor farmaceutisch gebruik
| Item: | 2-Methyltrahydrofuran-3-on |
|---|---|
| CAS-NR.: | 3188-00-9 |
| Zuiverheid: | 99% |
99% Zuiverheid Furfurylmercaptan voor Koffie- en Vleessmaken CAS 98-02-2
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | 157,5°C |
| Kookpunt: | 155 °C (lit.) |
Hoge zuiverheid 2-(mercaptomethyl)furan voor koffie- en vleessmaken CAS 98-02-2
| Cas: | 98-02-2 |
|---|---|
| FEMA: | 2493 |
| Formulier: | Vloeistof |
99% Zuiverheid 3-Methylthiopropanol Methionol CAS 505-10-2 Vleesachtige Geur
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | -100°C (schatting) |
| Kookpunt: | 89-90 °C13 mm Hg(lit.) |
