Alle producten
Doorzichtige vloeistof 4-mercapto-4-methylpentan-2-one CAS 19872-52-7 Voor de geurindustrie
| Kookpunt: | 174℃ |
|---|---|
| Dikte: | 0,961 |
| FEMA: | 3997 |
FEMA 3238 Difurfurylsulfide CAS 13678-67-6 Met Toastachtig Noten Aroma
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | 29-34 °C (lit.) |
| Kookpunt: | 135-143 °C14 mm Hg(lit.) |
Koffieflavors Tetrahydro-2-Methyl-3-Furanthio C5h10os CAS 57124-87-5
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 160-180 °C |
| Dikte: | 10,04 g/ml bij 25 °C (verlicht) |
Geurstoffen 2-methyltetrahydrofuran-3-thiol vloeistof CAS 57124-87-5
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 160-180 °C |
| Dikte: | 10,04 g/ml bij 25 °C (verlicht) |
Groothandel Tetrahydro-2-Methyl-3-Furanthiol van levensmiddelenkwaliteit CAS 57124-87-5
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 160-180 °C |
| Dikte: | 10,04 g/ml bij 25 °C (verlicht) |
Voedingsmiddelenklasse 2-METHYLTETRAHYDROFURAN-3-THIOL CAS 57124-87-5 C5h10os
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 160-180 °C |
| Dikte: | 10,04 g/ml bij 25 °C (verlicht) |
Broodachtige geur 2-Methyl-3-Ketotetrahydrofuran CAS 3188-00-9 Voor Chemische Tussenstof
| Zuiverheid: | 98% |
|---|---|
| Gebruik: | 2-Methyltetrahydro-3-furanon |
| Hs-code: | 29329990 |
990,7% zuiverheid Natriumferrocyanide Anti-cage-middel Lichte gele kristallen voor voedsel en industrieel gebruik
| CAS: | 13601-19-9 |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99.7% |
| Vocht: | 0,2% |
