Tüm ürünler
Yüksek Kaliteli Furfuril Tiyoasetat CAS 13678-68-7 FEMA 3162 Onaylı Aroması Barbekü Aroması ve Kahve Kokusu ile Aracı
| EINECS Numarası: | 237-173-9 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 90-92 °C/12 mmHg (yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,171 g/mL (yanıyor) |
Sıvı 3-Mercapto-2-Methyltetrahydrofuran Organik Bileşik CAS 57124-87-5 Kızarmış sığır eti, tavuk eti, etli, sülfürlü, alyaceous (soğan/sarımsak)
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 160-180 °C |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,04 g/mL(yanıyor) |
2-Feniletanetiol / 2-Feniletil Merkaptan CAS 4410-99-5 Et ve Lezzetli Tatlarda (dana, tavuk, domuz) Lezzet Artırıcı Olarak Kavrulmuş ve Izgara Lezzet Profilleri Çorbalar, Et Suları ve Baharatlar
| Ürün Kategorisi: | 217-218 °C (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,032 g/mL (yanıyor) |
| FEMA: | 3894 |
Gıda Sınıfı 2-Metiltetrahidrofuran-3-Tiyol Bileşiği Cas 57124-87-5, otantik kavrulmuş kahve aromaları, lezzetli aromalar, fındık aromaları ile
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 160-180 °C |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,04 g/mL(yanıyor) |
Skunk benzeri kokulu, lezzet artırıcı olarak kullanılan Fenetil Merkaptan CAS 4410-99-5 (2-Feniletanetiol)
| Ürün Kategorisi: | 217-218 °C (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,032 g/mL (yanıyor) |
| Kırılma İndeksi: | n20/D 1,560(yanıyor) |
99% Saflık Furfuryl Mercaptan (2-Furylmethyl Mercaptan) Kahve Aromasını Artıran ve Etli Aroması
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,132 g/mL(yanıyor) |
|---|---|
| Erime Noktası: | 157,5°C |
| Ürün Kategorisi: | 155 °C(yanıyor) |
Kahve ve tuzlu et lezzet artırıcı için yüksek saflıklı %99 Furfuryl Mercaptan CAS 98-02-2
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Erime Noktası: | 157,5°C |
| Ürün Kategorisi: | 155 °C(yanıyor) |
Etli Kokusu Triisobutyldihydrodithiazine %99 Saflık CAS 74595-94-1 Yüksek etki Savory aromatizer
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 385,2±22,0 °C(Tahmini) |
| Yoğunluk: | 0,921±0,06 g/cm3(Tahmini) |
Karbonhidrazid CHZ Kazan Su Deoksidanı Endüstriyel Uygulamalar İçin Kauçuk Antioksidan ve Metal Passibatör
| Dış görünüş: | Beyaz kristal toz veya kısa sütunlu kristaller |
|---|---|
| Uzaktan Pilot Boyutu: | 90,09 gr/mol |
| Erime Noktası: | 150–154 °C (eridiğinde bozunur) |
Endüstriyel su arıtma için mükemmel korozyon inhibe edici, klor istikrarlı ve termal istikrarlı HEDP 1-Hydroxyethylidene-1,1-difosfonik asit
| Ambalaj bilgileri: | 25kg fiber bidon |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
