Tüm ürünler
Polikrilik asit CAS 9003-01-4 HIV'e karşı koruma için mikropicid ve spermicid formülasyonları
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 116 °C |
| Yoğunluk: | 25 ° C'de 1.2 g/ml |
Endüstriyel Soğutma Suyu Membran Sistemlerinde (RO/NF) ve Petrol Sahası Su Arıtma ve Tuzdan Arındırma Alanlarında Kireç ve Korozyon Önleyici Poliamino Polieter Metilen Fosfonik Asit PAPEMP CAS 130668-24-5
| CAS: | 130668-24-5 |
|---|---|
| Eşanlamlılar: | Polioksipropilendiamintetrametilenfosfonik asit |
| Dış görünüş: | Açık sarı ila sarı / kehribar şeffaf sıvı |
Etkili ölçek ve korozyon inhibitörü Su Arıtma Kimyasalları, Geniş Spektrum Etkinliği için % 100 ölçek inhibe edici ve % 95 korozyon inhibe edici
| biçim: | Sıvı |
|---|---|
| Renk: | sarı |
| Yoğunluk: | (20°C)g/cm³ |
Soğutma kulelerinde, kazanlarda, ters osmose'de bileşik ölçekli ve korozyon inhibitörü su arıtması
| biçim: | temiz sıvı |
|---|---|
| Renk: | Açık kahverengi |
| Yoğunluk: | 1.12-1.17 |
Scale Inhibitor Dispersant, dolaşım suyu ekipmanlarının önceden filmlenmesi sırasında demir oksit için dağıtıcı;Dönüşüm soğutma suyu ve petrol sahası suyu enjeksiyonu için kalıp inhibitörü ve disperjan
| biçim: | Sıvı |
|---|---|
| Renk: | sarı kahverengi |
| yoğunluk (20°C)g/cm³: | 1.10~1.20 |
yumuşak su korozyon ve ölçek inhibitörü metal korozyonunu engellemek ve ölçeklenmesini önlemek için su tedavisi
| biçim: | Sıvı |
|---|---|
| Renk: | Açık ışık veya kehribar rengi |
| yoğunluk (20°C)g/cm³: | ≥1,28 g/cm³ |
Sıvı Form Ters Osmoz Ölçeği Engelleyici, Geniş Spektral Etkinlik ve Su Arıtma için Membran Düzgünlüğü
| biçim: | Sıvı |
|---|---|
| Renk: | temizlemek |
| yoğunluk (20°C)g/cm³: | 1.02 |
Ters ozmoz kireç önleyici, kireç oluşumunu engeller ve ters ozmoz membran sistemlerini mineral birikintilerinden ve kirlenmeden korur su arıtma
| biçim: | Sıvı |
|---|---|
| Renk: | açık kehribar |
| yoğunluk (20°C)g/cm³: | 1.10±0.05 |
N-Heksilfosfonik Asit (HPA) CAS 4721-24-8 Su Arıtma İçin Kireç Önleyici Korozyon Önleyici ve Yüzey Aktif Madde
| CAS: | 4721-24-8 |
|---|---|
| MF: | C6H15O3P |
| Ürün Kategorileri: | organik fosfonik asit |
Poliakrilik Asit (PAA) CAS9003-01-4 Tekstil, Kağıt Üretimi ve Kozmetik için Kıvam Arttırıcı ve Emülsifiye Edici Stabilizatör
| MF: | [C3H4O2] |
|---|---|
| CAS: | 9003-01-4 |
| Ürün Kategorisi: | 116 °C |
