Alle producten
Hoge zuiverheid 3- ((Acetylthio)-2-methylfuran CAS:55764-25-5 met een frisse, krachtige vlezige geur
| Kookpunt: | 225-235°C |
|---|---|
| Dikte: | 1,138 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3973 |
Hoge zuiverheid S- ((2-methyl-3-furyl) ethanethioate CAS:55764-25-5 voor een volledige en authentieke vleessmaak
| Kookpunt: | 225-235°C |
|---|---|
| Dikte: | 1,138 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3973 |
5-(2-Hydroxyethyl)-4-methylthiazol CAS 137-00-8 voor vitamine B1 basismateriaal
| Smeltpunt: | < 25 °C |
|---|---|
| Kookpunt: | 135 °C7 mm Hg(lit.) |
| Dikte: | 1,196 g/ml bij 25 °C (lit.) |
Hoge zuiverheid 2-Methylfuran-3-thioacetaat CAS:55764-25-5 droge soepmixen, snackcoatings, bewerkte vleeswaren voedseladditief
| Kookpunt: | 225-235°C |
|---|---|
| Dikte: | 1,138 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3973 |
Hoge kwaliteit smaak tussenproduct 3-mercapto-2-pentanon CAS 67633-97-0 voedingsmiddelenverslavend voor het verbeteren van de smaak van bier
| Kookpunt: | 157,53 ℃ |
|---|---|
| Dikte: | 0,98 g/cm³ |
| Einecs Nee.: | 266-799-5 |
2-Methyl-3-furyl thioacetaat CAS:55764-25-5 met vlezige smaak voedseladditief
| Kookpunt: | 225-235°C |
|---|---|
| Dikte: | 1,138 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3973 |
Etanethioaciden- ((2-Methyl-3-Furanyl) Ester CAS:55764-25-5 met vlezige smaak
| Kookpunt: | 225-235°C |
|---|---|
| Dikte: | 1,138 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3973 |
Hoogwaardig smaakintermediair 3-Mercapto-2-pentanon CAS 67633-97-0 met zwavelachtige metallische geroosterde ui mierikswortel aardappelsmaak
| Kookpunt: | 157,53 ℃ |
|---|---|
| Dikte: | 0,98 g/cm³ |
| Einecs Nee.: | 266-799-5 |
4-Methyl-5-thiazolylethylacetaat Sulfurolacetaat CAS:656-53-1 grondstoffen voor de essentie van dranken, snoep en gebak
| Smeltpunt: | 112 °C |
|---|---|
| Kookpunt: | 117-118 °C6 mm Hg (lit.) |
| Dikte: | 1,147 g/ml bij 25 °C (lit.) |
3-Acetylthio-2-Methylfuran (MFT-acetaat) CAS:55764-25-5 met barbecue-, koffie- en vleessmaak
| Kookpunt: | 225-235°C |
|---|---|
| Dikte: | 1,138 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3973 |
