Alle producten
Vloeibare 4-Methyl-5-Thiazoleethanol Acetate CAS 656-53-1 goedgekeurd door FEMA Thiolverbinding die koffie, geroosterd vlees, popcorn aroma verbetert
| Smeltpunt: | 112 °C |
|---|---|
| Kookpunt: | 117-118 °C6 mm Hg (lit.) |
| Dikte: | 1,147 g/ml bij 25 °C (lit.) |
CAS 24295-03-2 Food Grade Spice 2-Acetylthiazole Met 99% zuiverheid om een hartige, geroosterde en notenachtige geur te verbeteren
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | 65.5°C |
| Kookpunt: | 89-91 °C/12 mmHg (licht.) |
99% Zuiverheid 3-Mercapto-2-Methylpenta-1-Ol Smaakstof CAS 227456-27-1 Versterkt Tropische Fruitaroma's
| pKa: | 10,50 ± 0,10 (voorspeld) |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
CAS 19872-52-7 99% Reinheid Helder Liquid 4-Mercapto-4-Methylpentan-2-One waardoor authentieke tropische en bessen smaken ontstaan
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 174℃ |
| Dikte: | 0,961 |
2-(4-Methyl-1,3-Thiazol-5-Yl) Ethylacetaat Vloeibare chemische verbinding CAS 656-53-1 Draagt bij aan de profielen van geroosterde koffie
| Smeltpunt: | 112 °C |
|---|---|
| Kookpunt: | 117-118 °C6 mm Hg (lit.) |
| Dikte: | 1,147 g/ml bij 25 °C (lit.) |
CAS 227456-27-1 1-Pentanol,3-Mercapto-2-Methyl- aromatiseringsadditieven 99,4% Purine met geur van bokshout, bezem, kruisbes
| Zuiverheid: | 99.4% |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
99,6% Zuiverheid 3-MERCAPTO-2-METHYLPENTAN-1-OL (RACE MISCH) Geuradditief met passievrucht, guave smaak grapefruit aroma
| Zuiverheid: | 99,6% |
|---|---|
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
| Bron: | synthetisch |
CAS 227456-27-1 Hoge Zuiverheid 3-Mercapto-2-Methyl-1-Pentanol met Vlees- en Bouillonaroma's Smaakstof Chemisch Tussenproduct
| Zuiverheid: | 99.7% |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
CAS 227456-27-1 Voedingsmiddelenverslavend middel 3 - Mercapto- azijnstof - 2 - Methylalcohol smaak intermediaat ui, knoflook, vlees, soep smaak
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| FEMA: | 3996 |
| Kleur: | duidelijk |
Directe vervaardiging van Thioacetzuur S- ((2-Methyl-3-Furanyl) Ester CAS 55764-25-5 goedgekeurd door FEMA
| Kookpunt: | 225-235°C |
|---|---|
| Dikte: | 1,138 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3973 |
