Tüm ürünler
Yüksek saflıklı 3- ((Acetylthio)-2-metilfuran CAS:55764-25-5 taze, güçlü etli aroması ile
| Ürün Kategorisi: | 225-235°C |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,138 g/mL |
| FEMA: | 3973 |
Yüksek saflıklı S- ((2-metil-3-furil) etanetiyoat CAS:55764-25-5 tam ve otantik et tadı için
| Ürün Kategorisi: | 225-235°C |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,138 g/mL |
| FEMA: | 3973 |
5-(2-Hidroksietil)-4-metiltiyazol CAS 137-00-8, B1 Vitamini temel malzemesi için
| Erime Noktası: | <25 °C |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 135 °C7 mm Hg(yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,196 g/mL(yanıyor) |
Yüksek saflıklı 2-Methylfuran-3-tioacetate CAS:55764-25-5 kuru çorba karışımları, atıştırmalık kaplamaları, işlenmiş etler gıda bağımlılığı
| Ürün Kategorisi: | 225-235°C |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,138 g/mL |
| FEMA: | 3973 |
Yüksek Kaliteli Lezzet Ara Maddesi 3-Mercapto-2-pentanon CAS 67633-97-0 bira lezzetini arttırmak için gıda katkı maddesi
| Ürün Kategorisi: | 157,53°C |
|---|---|
| Yoğunluk: | 0,98 g/cm³ |
| Einecs No.: | 266-799-5 |
2-Metil-3-furil tioasetat CAS:55764-25-5 etli lezzetli gıda bağımlılığı
| Ürün Kategorisi: | 225-235°C |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,138 g/mL |
| FEMA: | 3973 |
Etanetiyoyakitler- ((2-Metil-3-Furanil) Ester CAS:55764-25-5 Etli Aromalı Gıda bağımlılığı
| Ürün Kategorisi: | 225-235°C |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,138 g/mL |
| FEMA: | 3973 |
Yüksek Kalite Aroması Aracı 3-Mercapto-2-pentanone CAS 67633-97-0 sülfürlü metal kızarmış soğan şalgam patates tadı
| Ürün Kategorisi: | 157,53°C |
|---|---|
| Yoğunluk: | 0,98 g/cm³ |
| Einecs No.: | 266-799-5 |
4-Metil-5-tiazoliletil asetat Sulfurol asetat CAS:656-53-1 İçecekler, şekerlemeler ve unlu mamuller için esans hammaddeleri
| Erime Noktası: | 112°C |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 117-118 °C6 mm Hg(yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,147 g/mL(yanıyor) |
3-Acetylthio-2-Methylfuran (MFT Asetat) CAS:55764-25-5 Barbekü, kahve ve et tadı ile besin bağımlılığı
| Ürün Kategorisi: | 225-235°C |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,138 g/mL |
| FEMA: | 3973 |
