Wszystkie produkty
Wysoka czystość 3- ((Acetylthio)-2-methylfuran CAS:55764-25-5 ze świeżym, silnym mięsnym aromatem
| Temperatura wrzenia: | 225-235°C |
|---|---|
| Gęstość: | 1,138 g/ml w temperaturze 25°C |
| FEMA: | 3973 |
Wysokiej czystości S- ((2-metyl-3-furyl) etanecioan CAS:55764-25-5 dla pełnego i autentycznego smaku mięsnego
| Temperatura wrzenia: | 225-235°C |
|---|---|
| Gęstość: | 1,138 g/ml w temperaturze 25°C |
| FEMA: | 3973 |
5-(2-hydroksyetylo) -4-metyltiazol CAS 137-00-8 dla witaminy B1 jako materiału podstawowego
| Temperatura topnienia: | <25°C |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 135 °C7 mm Hg (lit.) |
| Gęstość: | 1,196 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
Wysoka czystość 2-Methylfuran-3-thioacetate CAS:55764-25-5 suszone mieszaniny zupy, powłoki na przekąski, przetworzone mięso
| Temperatura wrzenia: | 225-235°C |
|---|---|
| Gęstość: | 1,138 g/ml w temperaturze 25°C |
| FEMA: | 3973 |
Wysokiej jakości środek aromatyczny 3-merkapto-2-pentanon CAS 67633-97-0 uzależniający od żywności do poprawy smaku piwa
| Temperatura wrzenia: | 157,53 ℃ |
|---|---|
| Gęstość: | 0,98 g/cm3 |
| Nr EINECS: | 266-799-5 |
2-Metyl-3-furyl tiooctan CAS:55764-25-5 z mięsnym aromatem, dodatek do żywności
| Temperatura wrzenia: | 225-235°C |
|---|---|
| Gęstość: | 1,138 g/ml w temperaturze 25°C |
| FEMA: | 3973 |
Etanethioacydy- ((2-Methyl-3-Furanyl) Ester CAS:55764-25-5 o smaku mięsnym
| Temperatura wrzenia: | 225-235°C |
|---|---|
| Gęstość: | 1,138 g/ml w temperaturze 25°C |
| FEMA: | 3973 |
Wysokiej jakości środek aromatyczny 3-Mercapto-2-pentanon CAS 67633-97-0 o siarkowym metalowym smaku pieczonej cebulki, chrząstki i ziemniaków
| Temperatura wrzenia: | 157,53 ℃ |
|---|---|
| Gęstość: | 0,98 g/cm3 |
| Nr EINECS: | 266-799-5 |
4-Metylo-5-tiazoletyloocetany Sulfuroluocetanu CAS:656-53-1 Surowce do esencji napojów, cukierków i wyrobów piekarniczych
| Temperatura topnienia: | 112°C |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 117-118 °C6 mm Hg (lit.) |
| Gęstość: | 1,147 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
3-Acetylthio-2-Methylfuran (MFT Acetate) CAS:55764-25-5 z barbecue, kawą i smakiem mięsnym
| Temperatura wrzenia: | 225-235°C |
|---|---|
| Gęstość: | 1,138 g/ml w temperaturze 25°C |
| FEMA: | 3973 |
